Nechcem už žiť

Príspevok v téme: Nechcem už žiť
annemary

Nevládzem a už ani nechcem ďalej žiť-nevidím v tom žiadny zmysel.
Dlhšiu dobu mávam depresie a nic nepomáha a dochádza to až k samovražedným myšlienkam a sebapoškodzovaniu.
Mala som aj pokus, ale ma zachranili.
Tie myšlienky mávam každý den a niekedy sa stupňujú.
nevidím zmysel svojho života, chodievam aj na psychoterapie ale akosi v nich nevidim význam-alebo neviem co je tou podstatou.
Ze pri tazkych stavoch je potrebna aj hospitalizacia-zatial ju nechcem a viem aj prečo.Poradte čo robit prosíím, bojím sa ze to neustojim a niečo sa stene

michael

vieš čo mohol by som ti tu opísať celé romány ako sa zachrániť, ale mám taký pocit že by to nepomohlo. Tebe totiž to , nijaká psychologická rada nepomože, okrem fyzického trestu. Vieš, teraz má pisateľia budú bombardovať čo to ti tu píšem.(pretože takéto uvažovanie ešte nepočuli) Ale ja viem presne na čo mierim.Ty potrebuješ takz.spätnú väzbu na mozog, a to sa nedá inak spraviť len fyzickým trestom. Tak že ked si taká silná, a chceš si zobrať život , poradím ti niečo lepšie čo ťa zrejme zbaví tohto pocitu.Najdi si dvere,(plné dvere)daj ich dole spántov resp. to urobia dvaja chlapi, daju dvere na zem , ty si ľahneš na tie dvere z rotiahnutými rukami a nohami dole tvárou.Na každý roh ti priviažu jednu končatinu povrazom.Potom tí dvaja chlapi zoberú (najlepšie veslá lodne)a budú udierať na tvoj zadok takou silou akou vládzu.Sesť až osem rán.Píšem na zadok , nikde inde,- je to dôležité! MOžno to prežije pri vedomí možno zamdlieš ale ked to skončí tvoja myseľ sa vyjasní a pohľad na svet sa pre teba stane iný.Ak si myslíš že to nezvládneš tak potom tu nemachruj že si ideš život zobrať lebo tamto je milion krát horšie to mi ver.(myslím po smrti)toto čo som práve opísal , nie je žiadna ironia ! Na zadnej časti máme spojenia s mozgom nena dármo sa dedi bijú po zadku aby boli poslušné.

ninajenina

nie myslim to vazne fakt pomaha urobit nieco uplne spontanne a ist hocikam..len neviem ci si z dediny ci z mesta ci z blavy ci ako alebo tak velmi veris tomu ze si pracu nenajdes ze by si mohla byt aj v new yorku a nenajdes ju ved ak nemas 40 niesi chlap a si trosku pekna urcite to pojde

spes

Unavená životom
hodila som sa pod auto.
Myslela som si,
že tak budem odpočívať
a zhora sa dívať na vás.
Teraz však vidím,
že som zle urobila
a chcem sa vrátiť,
ale cesty nieto späť.
Ja biedna!
Neoddychujem, nemám pokoja,
trpím viac, ako si možno predstaviť.
Tam hore som stretla Niekoho,
kto si ma jediným pohľadom získal.
Nemusel povedať ani slovo,
aby som pochopila,
ako veľmi ma ľúbi
a že môj život bol jeho dar.
Teraz mi srdce trhá,
keď vidím,
ako som mu ublížila,
keď som jeho dar pošliapala.
Zomieram túžbou byť s Ním,
no moja vina ma od Neho delí.
Všetky tie problémy tam dole na zemi
boli ničím v porovnaní s Ním.
Ako rada by som sa vrátila,
a desaťkrát viac trápenia znášala,
len preňho,
aby som mu dokázala,
že ho tiež milujem,
aby som odčinila tú hroznú vec,
čo som spravila.
Prosím, pomôžte mi!

annemary

pozri ak si chces robit srandu tak radsej nic nepis-napisala som jasne vsetko som obehala a nikde nic.mam vysoku skolu a nehanbim sa robit aj upratovacku ale neni kde moja.uz aj do blavy som posielala a volala a nic

ninajenina

ani na upratovanie? roznos letakov? uplne nikde? vsade si skusala? to su prace ktore su stale volne urcite najdes!! a ze nepojdes upratovat? no jasne ze pojdes chytis metlu a budes nadavat hucat do dlazky a uvidis