Bolesť krížov a celej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť krížov a celej chrbtice
kajka

Mam 27r. a citim sa ako 80rocna...uz dlhu dobu cca 3 roky mam problemy s chrbticou lepsie povedane s krizami a bolest mi vzdy vystreluje do nohy raz do pravej raz do lavej ....ziadne liecenie len dookola utlmovaky a rehabky ktore mi pomahaju len na chvilku....a bolest cim dalej horsia.... tentokrat mi ta bolest ustupila z krizov a vystreluje mi pod lopatkami ..jeden den na jednej strane druhy den zase opacne..ta bolest to je ako krce ... neviete mi poradit co mam robit? alebo ako presvedcit mojho uzasneho lekara nech ma da dokopy.... som uz vycerpana aj po psych. stranke..viem ze mi zase daju utlmovaky a ja uz nevladzem tie silne lieky....aj cvicim ale ani to mi nepomaha...ja osobne si myslim ze mam zapal v tele ale nikto to neriesi... som zufala....

kajka

bola som na CT - bulging disku , chodim k neurologovi ...bola som hospitalizovana pred ca mesiacom vybrala som infuzie a utlmovaky .... a bolesti sa zase objavili... ja uz neviem co mam cakat ... rozmyslam o "liecitelovi" .... inu moznost uz asi ani nevidim.... som mlada a citim sa ako starena.... :((

hmmmmmmmmm

No,s krizami niesu srandy,asi budes mat velmi opotrebovane medzistavcove platnicky a tym padom nedrzia ako maju a posuvaju sa a blokuju miechu.Skus ist za inim doktorom ako chodis vacsinou,skus sukromneho.Myslim,ze toto by sa malo riesit uz operaciov.