Bolesť krížov a celej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť krížov a celej chrbtice
kajka

Mam 27r. a citim sa ako 80rocna...uz dlhu dobu cca 3 roky mam problemy s chrbticou lepsie povedane s krizami a bolest mi vzdy vystreluje do nohy raz do pravej raz do lavej ....ziadne liecenie len dookola utlmovaky a rehabky ktore mi pomahaju len na chvilku....a bolest cim dalej horsia.... tentokrat mi ta bolest ustupila z krizov a vystreluje mi pod lopatkami ..jeden den na jednej strane druhy den zase opacne..ta bolest to je ako krce ... neviete mi poradit co mam robit? alebo ako presvedcit mojho uzasneho lekara nech ma da dokopy.... som uz vycerpana aj po psych. stranke..viem ze mi zase daju utlmovaky a ja uz nevladzem tie silne lieky....aj cvicim ale ani to mi nepomaha...ja osobne si myslim ze mam zapal v tele ale nikto to neriesi... som zufala....

izabelka

tak pocuvaj nasi doktori ta len nadopuju tabletkami mam problemi s kostrcou uz rok a pol a nikto mi s tym nic neriesi tiez len rehabilitacie a nic sa nedeje len jeden rengen a neurolog ktory mi vlastne nic neporadil takze som bola na liekoch a hlava sa mi z toho tocila strasne tak som ich visadila nasla chiropraktika sice s chrbticou mi pomohol ale s kostrcou si nikto nevie rady teraz som objednana akupunkturistovy ty vyskusaj chiropraktika ja som teraz v dansku a dansky lekar ked videl tabletky co mi dal ortoped na slovensku tak sa az zhikol ze to uz je davno u nich zakazany liek ze ci ma chce zabit a ja som bola po liekoch ako nadrogovana nehovorim ze tu su lepsi doktory ale nespoliehaj sa len na jedneho a najlepsie by bolo ist na CT RENGEN ALEBO NIECO TAKE ale tam ta nikto neposle lebo je to drahe az ked clovek skapava ja by som tam tiez chcela ist lebo tam ti zistia viac ako z rengenu tak skus viac doktorov jeden je nanic ja sa nevzdavam stale po roku a pol a aj keby som ich mala nakopat snad mi nejako pom oze ten akupunkturovi

sim@

ahojte, na bolesti chrbtice trpím už zo desať rokov, k lekárovi som zašla už až keď to bolo ozaj akútne, tie ich obstreky a elektroliečba pomohli len na pár dní. Inak som sa snažila na bolesti zabudnúť a neevidovať ich ale vedela som že niečo urobiť musím.Minulý rok som si kúpila malú knižočku "prvá pomoc na ruky" - využitie akupresúrnych bodov a div sa svete - mne to funguje, myslím si že to je aj na báze psychiky, lebo som verila, že mi to pomôže a ono mi to pomohlo, netvrdím, že som sa zbavila bolestí tak, že ich vôbec nepociťujem, keď si pár dní ...týždeň nestláčam určité body na ruke pociťujem bolesti intenzívnejšie, na každého zaberá iná metoda, pozdravujem Vás

ovocienka

Milá Kajka.viem o čom hovoríš ja som takými istými bolesťami prešla a ty musíš razantne povedať tvojmu ošetrujúcemu lekarovi(neurologovi)povedať ,že si žiadaš CT vyšetrenie.Ja som to tiež urobila a vyšetrením mi zistili herniu discu a tak som pred rokom podstupila operácii platničky.Však každá bolesť má nejakú príčinu a tú treba čo najskôr zistiť a riešiť.Prajem ti Kajka aby ti všetko dobre dopadlo a ak budeš chcieť napíš ako to s tebou dopadlo budem len rada a držím ti palčeky.

kebulina

Ahoj Kajka. Mám 28 rokov a práve teraz som si to odkrútila. Doktori sa spoliehali jeden na druheho, az som sa nastvala, isla som k MUDr. Haringovi do Piestan, ktory okrem toho, ze je neurolog, tak sa specializuje na fyziatriu a balneologiu a liecebnu terapiu a dnes ma po 3 MESIACOCH behania po lekaroch odblokoval.
SUPER. Jednoznacne odporucam.

gabrielik

V rámci Košíc môžem prísť k vám a pomôcť od bolestí, zatuhnutia, zacviknutých nervov a rôznych iných problémov kostry, svalstva ale aj vnútorných orgánov. Stačí len naladiť telo, a začne sa uzdravovať samo. Všetko nenásilnou celistvou metódou BMT- bowen.

peter v

Pre Kajku: Ahoj. Môj otec mal podobný problém. Kým sme stihli porobiť vyšetrovacou metodou všetky vyšetrenia, otec už zaľahol, nevladal vstať z postele. Zobrala ho do parády manželka. Po tretej reflexnej masaži už znovu chodil. Nakoniec tých masaži bolo 8. Asi o dva mesiace nato sám porubal 20 metrákov bučiny porezanej na klátiky a spratal to. Dnes je v pohode, ináč už asi 2 roky by sme ho len obsluhovali. Nezufaj

rudiger

Kajka poznám špeciálnu terapiu na chrbticu -velľmi úcinnú napíš sms na tel.č. 0907619804 nejaký kontakt na teba príp.odkiaľ si. Viem ti pomôcť

m janika

silvas a to si kde chodila-veď chrbtica a klby je priam stvorená pre liečbu akupunktúrou!!!a s dobrými výsledkami

silvias

Podľa mňa akupunktúra vôbec nepomáha ja som tam chodila aj moja mama a vôbec nám to nepomohlo zbytočne vyhodené peniaze!!!
Ale to je môj názor!!!!!!!!!!!!

valikaa

pýtaj si kapsicínovú náplasť ,v lekárni budú vedieť.Tie čínske stoja síce okolo 70 sk,ale je ich viac-myslím že 4 ,hoci sú menšie.Mimochodom,bola som aj na akupunktúru,tá mi žiaľ nepomohla.Asi každému pomože niečo iné,veď každý sme iný.Želám skoré uzdravenie.