Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

siamej

mjanik- preco potom davas obycajne sarlatanske rady, ktorym by sa smial nielen poriadny akupunkturista, ale aj hocijaka cinska ci japonska babicka, ktora o tom vie viac ako ty uz len tym, ze vyrastla v spolocnosti, kde ja tato forma liecby domaca?
vidim v tvojich "radach" nezmysly a chyby, a je mi luto tvojich "pacientov", ktori to nemozu objektivne posudit.

fixka0001

ahojte ..tiez som mala podobne stavy ako tu opisujete.a stalo sa mi to vzdy v mhd. najprv som sa zacala potit cele telo som mala studene,krk mi zacal trpnut nevedela som co sa robi cela som stuhla,uz som takmer odpadla ledva som vystupila v autobusu .bola som nevladla nemohla som ani chodit nevidela som ani na cestu ..nechapem .uz sa mi to stalo viacej krat..najprv som si myslela ci som neni tehotna lebo mi meskali aj krami ale niee...a stava sa mi to hlavne v uzavretych priestoroch kde neni vzduch a vela ludi..poradte ...dakujem moc moc..

niko666

IJUBE krcnu chrbticu som mal vysetrenu asi 5 rokou do zadu mam posunuty atlas adruhy stavec a ten stavec mi tlaci na cievu ktora ide do mozgu..riesil ma primar Buran a povedal ze to vsetko chce cas a bude dobre,,,stalo sa mi to neodbornou manipulaciou u jedneho debilneho masera...

mjanik

siamej-to,že poznáš nejakého japonca a čínaňa , ešte neznamená,že poznáš dobrého akupunkturistu.Ja mám vyše 35 ročnú prax a teda to čo tu píšem ,píšem na základe dlhoročných skúsenosti.Teda v budúcnosti ak máš niečo "trepnúť",tak si to moc krát rozmysli.

ljube

Ahoj Niko,možem ti poradiť, najprv daj vyšetriť krčnu chrbticu u nevrologa absoľvuj rehabilitaciju,toznamena massaž parafin, po možnosti cvičiť aj doma,ak nevieš ako, tak najdeš na neti, a čo sa tyka psichologa, tak ti doporučim prečitať knihu Louise L. Hayova- Miluj svoj život.Ak prečitaš, poradim tebe ešte nečo. Mne osobne pomohlo aj nadalej vyhljadavam taketo knihy, je to o pozytyvnom mysleni, o reči našeho tela, ako a prečo my mladi takto terpime.

niko666

Denz ahoj...mam problemy s krcnou chrbticou a uz si myslim ze mam stoho pekne chytenu psychiku...beriem serlift na ukludnenie ale nic moc...neviem ci sa mam skor zamerat na krcnu chrbticu alebo psychiatrovy povedat nech mi zmeni lieky...nevies mi nieako prosim ta poradit?dakujem

ljube

Ahoj Tibici vola sa to lečenije Kraniosakralna terapia napiš v Google a všetko sa dozveš, aj o tej pani jaka leči,aj o literature.

lienka19881

Ivka mam momentalne dost velke psychicke problemy, ono to vsetko zacalo pred pol rokom ked jedna moja 21rocna kamaratka zomrela kvoli nadoru na mozgu a odvtedy premyslam nad vecami nad akymi som dovtedy nepremyslala. K tomu este stresy zo skoly a vsetko dokopy sa to spolu nejak pospajalo no a teraz neviem ako to zvladat.
Co sa tyka tej chrbtice, vyskusam ten krem co radis, lebo to mi tiez na psychike moc nepomoha. Ta bolest a hucanie v usiach ma strasne vycerpava.
Dakujem Ivka za radu. Ak by si este o nejakej dobrej pomoci vedela, kludne mi napis na mail.
dakujeeeem

Ivka 1

Lienka podla poznatkov z etikoterapie tazkosti s krcnou chrbticou mozu uzko suvisiet aj so psychikou, vacsinou na ne trpia ludia,ktori prezili alebo prezivaju nejake trapenie alebo maju nejake starosti.
Mozno to s Tebou vobec nesuvisi ale u viacerych ludi sa mi to potvrdilo.
Co sa tyka bolesti a tuhnutia svalstva krcnej chrbtice je velmi dobre masirovat ju hrejivym aloe kremom. Ja osobne mam tazkosti s tuhnutim hrudnej casti chrbtice a vdaka nemu nepotrebujem tabletky od bolesti.

lienka19881

ja mam tiez problemy s krcnou chrbticou, nic nezabera... mam strastne citlivu siju, staci sa mi dotknut sije a pocitujem strasne tlaky v okoli nosa celkovo v hlave... ked to vysvetlujem doktorom len na mna neveriacky pozeraju... uz som z toho uplne zufala, neviem co robit... piska mi aj v usiach, v lavom pravom uchu pocitujem tlaky... toci sa mi hlava, mam zavrate... mam z toho strasne depresie, asi budem musiet zajst k psychiatrovi... prosim nie je tu niekto kto mal aspon podobny problem? neviete poradit? bo la som aj na eeg, to je v poriadku...manipulacie chrbtice nepomohli... teraz chodim na ultrazvuk sije ale mam pocit ze to nezabera...:( mam 21 rokov a vobec netusim co mam robit :(