Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

janikkk

Ahojte.
Mam na Vás jednu prozbu.
Moja priateľka ma 23r. dosť aktývne študuje, čiže je stale zhrbená a neustále ju bolí stoho hlava, migréna, tŕpnutie hlavy, a všetko stým súvisiace.
Chcem sa spýtať či nepoznáte dakoho fakt dobrého maséra?

Dik za maily.

bio

Denz napriek tvojim volovinam a hovadinam , co tu stale vypisujes sa mi dari ludom pomahat. Vsetko svedci o tvojej inteligencii. Keby si bola taka mudra,tak tieto produkty poznas.

zuzka 5

bolesti krcnej chrbtici mam 35 rokov mala som zablokovanu krcnu chrbticu a mala som vyskocene tri stavce a vyskocenu lopatku mam pocit nevolnosti nechut do jedla nervozita a rychle busenie srdca aj po odblokovani krcnej chrbtici sa nic nemeni mydocam 150mg mi nerobi dobre pomozte mi co mam robit

icka

JULČA: to čo opisuješ ako sa ti prejavuje choroba je podľa mňa panická porucha + tetánia.Zájdi k neurológovi nech ti urobí test.poznám to tiež sa na to liečim.Lieči sa to antidepresívami.