Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

Ljube

Dobrý večer,mam taký istý problem z krčnou chrbticov jak p. Zuzanna, doktori ne vedja mne pomoc,od ljekov je mi zle, ale dobra masaž na určitu dobu pomohla. Možno nekto poradi nečo učinnejše na tuto dignozu.

kataka666

Dobry den,Nasla som toto forum a dufam ze mi moze niekto poradit,Mam strasne stavy
kruti sa mi hlava,bojim sa chodit von aby som neodpadla,nemozem byt v aute ci autobuse lebo nemozem dychat ,pocitujem akusi paniku.Zacal ma hrozne boliet chrbat a bolest mi strieka do ruk a hlavne mam hroznu bolest hlavy,je toto strasne vela
Bojim sa ze je to moj koniec,fakt sa citim ako keby to bola moja posledna minuta zivota.Bohuzial doktori mi neveria alebo nechcu pomoct.kED TO NA MNA PRIDE TAK SA tak zlaknem ze moja psichika je strasna a myslim na to 24 hodin denne,uz sa bojim aby som neskoncila v blazinci.uz neviem ako dalej uplne mi to nici zivot ,mam len 25
Vie mi niekdo poradit=????
Prepacte za pravopis ale som v Dansku a je tu ina klavesnica. Napiste mi na moj email katkab662@hotmail.com Dakujem

denisaX

ja mam presne ten isty problem ako zuzana..... taktiez mam posledne 3 mesiace nikdy predtym som to nemala skratka je mi blbo, zacnewm mat zavraty naprikladn a prednaskach musim rychlo odist, zacnem rychlejsie dychat a podobne....kardio mam v pohode aj vysledky krvi stitnej zlazy v pohode...tak nechapoem vobec co mi je:(

jani .z

kto mi poradi mam neskutocny tlak v lavom uchu usne vysetrenie zubne vysetrenie je ok liecim sa na krcnu chrpticu je mi hrozne dakujem za radu

Denz

plus vie poradit aj zostavu cviceni na zlepsenie pohybu chrbtice ....
a to je alfa aj omega pri bolestiach.
Nic ine nepomoze z dlhodobeho hladiska.