Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

tibici

V teleráne na markíze som videl pred asi tak 2-3 mesiacmi jednu mladú dámu - študentku, ktorá sama prešla touto chorobou a teraz ju ona lieči... Hovorila aj názov choroby, ale to bolo nejaké strašne zložité slovo, plus že existuje k tomu iba česká literatúra. Neviete o tom niečo? Nevideli ste to niekto?

siamej

ahojte, viete poradit v akej polohe spavat- aky vankus, matrac atak?? pri problemoch s krc. chrbticou? boli, tuhne...
mjanik netrep, ja poznam original cinskeho akupunkturistu aj japonskeho ale to co tu pises ze to vyriesi problem s krc. chrbticou za 3 sedenia by nepovedal ziadny ozajstny akupunkturista co aspon trochu vie co robi.

mjanik

ernestína-vyhľadaj akupunktúru,tá ťa zbaví tvojích problémov,ak si mladá stačia 1-3 sedenia,ak si stredný vek 2-4 sedenia,u starších 3 a viac

jkkkj

ahojte citam to tu po prvy raz a mam presne take iste priznaky ale chcem sa spítat mali ste aj tecenie hlienov do krku? prosim dajte mi vediet lebo neviem ci to s tým súvisi dakujem pekne

ernestina

mam podobne problemy s chrbticou.mavala som aj tie neznestilne stavy, ktore vacsina ludi popisuje, preto viem, ako sa citite. jedneho dna, ked sa mi uz situacia zdala neunosna, som sa rozhodla zajst ku psychologicke, pretoze lekari na mna iba pozerali a evidentne mi neverili. ta ma poslala ku psychiatricke,tristvrte roka uzivam antidepresiva, ktore sice nevyriesili moje problemy s chrtom, ale urcite mi pomahaju ovela lepsie znasat tie neznesitelne stavy. a chodim k fyzioterapeutke, ktora mi neskutocne pomaha a jedina mi dokaze moj neustale zablokovany krk odblokovat.

ernest

mam podobne problemy s chrbticou.mavala som aj tie neznestilne stavy, ktore vacsina ludi popisuje, preto viem, ako sa citite. jedneho dna, ked sa mi uz situacia zdala neunosna, som sa rozhodla zajst ku psychologicke, pretoze lekari na mna iba pozerali a evidentne mi neverili. ta ma poslala ku psychiatricke,tristvrte roka uzivam antidepresiva, ktore sice nevyriesili moje problemy s chrtom, ale urcite mi pomahaju ovela lepsie znasat tie neznesitelne stavy. a chodim k fyzioterapeutke, ktora mi neskutocne pomaha a jedina mi dokaze moj neustale zablokovany krk odblokovat.

Peto T

Môže pomôcť užívať veľa horčíka, pyridoxin (B6) a pri akútnej bolesti tolerančnú dávku vitamínu C - viac v kap. Rýchlokurz na konci knihy: rizikaockovania.sk