Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

wwwlelewww

asi rok mám problémy s chrbticou,hlavne krčnou.už som zúfala.trpne mi tvár,končatiny.začala som s rehabilitáciou,elektroliečba,banky...nič nepomáha.lekár mi poradil,aby som sa s tým naučila žiť,ale to sa nedá.vie mi niekto poradiť ako sa s toho dostať,čo pomohlo vám..

1zolo

LUJZA,najprv pre všetkych Ahoj.Chcem sa podelit so svojimi skusenostami v ramci tohto problemu,kedze mam totozne problemi.Priklanam sa k odpovedi od Manana ze su to priznaky depresie odporucam navstivit psychiatricku ambulanciu aj ked to znie sialene netreba sa nicoho obavat mal som presne take iste priznaky busenie srdca trpnutie koncatin pocit na odpadnutie ,stazene dychanie, neprijemne pocity nedokrvenia mozgu.proste kolapsove stavy.Bolo to strasne neprijemne a kto to neprezije netusi o com je reč.Najprv len obcas neskor denne.Mimochodom krcnu chrbticu mam Sinusrotaciu C2 ,prehlbena krcna lordoza.Po spustu vysetreni zväčša negativnych ma odporucily na psych.ambulanciu.Tam sa uz liecim od roku 2009 zo zaciatku bez uspechu ale potrva neaky cas kym sa nasadia lieky ktore vyhoveju myslim ze to je individualne ja beriem momentalne neurol a arketis bral som serlift ze vraj ma najmenej neziaducich ucinkov ale ja som prezil vsetky jeho neziaduce ucinky ale napriek tomu som si ich nechal takze pomohla mi az kombinacia serlift 50 arketis 20.cca ich uzivam 4 mesiace a citim sa skvele.Aj ked este stale mi obcas pride nevolno uz to nie je to iste ako bolo nemam uz busenie srdca stazene dychanie stale vsak obcas zapasim z nizkym tlakom 80/60 bolest hlavy neprijemnym pocitom hlavy zrejme napetie.No dnes sa mi to stalo po prvykrat od uzivania arketisu,tak som sa rozhodol serlift vylucit kedze na zaciatku liecby ked som sa liecil iba serliftom sa to stavalo casto v pondelok idem na kontrolu tak to prekonzultujem s psychiatrickou,ale serlift ma aj skvele ucinky napriklad mi velmi pomohly, konecne po uzivani som sa rano citil uvolneny a vyspaty ako babetko, predtym som sa citil dolamany a viac unaveny ako ked som siel spat takze ucinky su diskutabilne a mozno aj individualne.Nazivaju ho aj hormonom stastia ma skvele ucinky:).Takze keby som mal vsetko napisat o mojich skusenostich to by som musel vydat knihu:) vsetko ma svoje plus a minus takze prajem vela stastia a hlavne zdravia a je pravda ze lekari o tejto chorobe moc nevedia a len badaju aspon mam z nich taky pocit najlepsie je analyzovat sam svoje pocity problemy a lujze urcite odporucam navstivit psychiatra v dnesnej dobe to nie je vobec ziadna hanba navstevuje ich spustu ludi a urcite pomozu a je to beh na dlhu trat tato choroba sa lieci velmi dlho roky a moj nazor je ze krcna chrbtica a depresia ma neaku suvislost aj ked nie som lekar a mozno len trepem a je to len moj nazor a nemusi sa stotoznovat z nazorom inych a lekarov uz vobec nie:)

chrbtiica :/

POMOOOCC ... ahojte.. prosim vie mi niekto poradit ?.. mam asi problemi s krcnouu chrbticou.. kazde ano ked sa zobudimm .. som cely dolamany.. postel mam novu .. vsetko ok.. ale ja neviem nad ranom uz taky prehnuty .. a uplne ma rano bolieva chrbtica.. trpnu mi prsty na lavej ruky.. bol som u dochtorky.. dala mi tabletky na 14 dni bez cvicenia.. ale ja musim cvicit stale.. neda sa nejako cvicit . ta chrbtica.. aby som nemusel brat tabletky a bol bez sportu .. ?? jako to vrcholovy sportovci ked maju problem s krcnou chrbticou musia prestat robit sport ?? ved to musi byt nejako riesitelne.. prosimm POMOOOC

mmdd

Vyskúśajte niektorú z harmonizaćných masáźí.Môźe sa vo Vaśom prípade jednať o nerovnováhu energií.www.energiazdravia.sk v B.Bystrici alebo v Dudinciach.

Amazing KA

Ahoj kocka.Ja som mala od malicka tie iste priznaky,navyse vypadavanie reci a sluchu,priznaky infarktu,nehybnost,strata orientacie a nic so mnou okrem napchavania liekmi a injekciami nerobili.Teraz uz viem vdaka odbornikovi ortopedie v com bola moja uzkost a stavy sialenstva z bolesti.Apropo mam znicenu pecen a voci tralgitu som uz imunna.,,Mam navyse niekolko stavcov,,C chrbtica - 8, a to sposobuje to vsetko co mam.

mjanik

lujza-daj si preliečiť krčnú chrbticu akupunktúrou,problém by mal zmiznúť,si mladá malo by to ísť rýchlo!!!

lujza53

ahojte, ja mam 21 rokou, mala som strasne problemi, zacalo to busenim srdiecka, potom to zacolo byt velmi neprijemne, zavraty, pocit na odpadnutie, kazdy den som bola u lekara, az mi povedali ze chrbtica.. masaze, plinove injekcie pomohli, teraz asi 4 mesiace som nebola, a zacalo to zase.. Mam pocit na odpadnutie, picha ma pri srdiečku, trpnu mi ruky, a strasne boli hlava.. uprimne bojim, cem zit a ne trpiet bolesťou, a nik nevie co vam vlastne je.. je smutne ze ty nasi lekari ani len netusia ako sa citime.. moja lekarka mala dovolenku sla som vedla k lekarovi, tak povedal ze ma 88 rocneho dedka, a nema take problemi ako mam ja.. smutne, a nevie co mi je..

veratko12345

Sem profesionalmi maserka jedna rada pre všetkych cvičit aj strečink a dobre masaže zaručene pomuže držim palce

siamej

a mimochodom, nepoznam len "nejakeho cinana", zijem v cine, a pokial viem, tak akupunktura pochadza odtialto, nie z americkych brakov o alternativnej medicine, ktorych mas zrejme nacitanych najviac. ja si narozdiel od teba mozem precitat a vykomunikovat fakty z prvej ruky. ani posledny statny akupunkturista, ktoremu je jedno, ci tu zarobi tych par eur na den alebo nie, by netrepal nezmysly ako ty, ze vylieci zdeformovanu alebo znicenu krcnu chrbticu za 3 sedenia a podobne, ani keby pacienta videl, nie to este cez nejake forum.