Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

evabb

Vie mi prosim odporucit niekto v BA normalneho starostliveho neurologa? Mam dost vazne neurologicke problemy a sucasny (sukromny) neurolog ma iba \"odbija\". Od minuleho MG vysetrenia chrbtice ma uz nechce poslata na MG hlavy, ze vraj by to poitovna nepreplatila? Je to mozne? Moj sucasny stav je dost zly.
dakujem za akukolvek radu. Eva

zukume

Ivka dakujem,pred par dnami som zacala brat multivitaminy..dufam ze aspon trosku pocitim zlepsenie.a stres?mam aj ten:-(.ale bojujem proti nemu.dik.ahoj

Ivka 1

Zukume
Vyzerá to na úbytok minerálnych látok
v tele. Najmä horčík. Nemáš stresové
situácie? Stres dokáže odbúrať dennú
dávku horčíka v tele. Keď ho nedoplníš
môže to spôsobovať aj ťažkosti,ktoré
máš.Svoje robí aj tá krčná chrbtica.