Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

MMarko

ja by som odporucal napravaca..jeden velmi dobry sa vola Danac a vie vyriesit chrbticu aj krcnu,vsetko vie napravit.Kamarat mal presne bolesti chrbta,zavrate,bolesti hlavy a pocit na odpadnutie a celeho ho napravil,chodil tam viac krat a vsetko sa dalo do normalu

Elenis79

Ahojte, ja som 3 roky chodila s krcnou chrbticou po roznych rehabilitaciach, masazach, cvicila som. Citila som sa trochu lepsie, ale ked som polavila v cviceniach, bolesti sa opat obnovili a miestami este horsie. Okrem bolesti krcnej som trpela castymi bolestami hlavy a vystrelovanim az do ruk. Asi pred pol rokom som dostala kontakt na jedneho masera v Bratislave na Bezrucovej(salon euphoria) co robi ajurvedske indicke masaze. Taku dokladnu a precitenu masaz sije som nikde nikdy nedostala, ten pan ma po mesiaci dostal z problemov, dokazal nieco vo mne alebo chrbtici odblokovat. Teraz uz aj ked necvicim pravidelne, nemam ziadne problemy.

Mirko1

Ahojte mám 17 rokov aktívne športujem, robím Judo posilňujem. Pri 17 ročnej prehliadke som sa zveril doktorovy s problémami týkajúce sa bolesti hlavy zo záhlavie až do celej časti hlavy, nechutná bolesť. Postupne bolesti hlavy ustupovali ale začali bolesti chrbta konkrétne medzi lopatkami nepríjemná bolesť spôsobujúca pocit ťažkého dýchania bolesti vystrelujúcej do rúk. Bolesť niekedy prechádza po chrbtici až do krížov as krížov do nôh. Výsledky boli všetky dobré RTG, krv, moč, ortopéd mi dal golier na krk aby mi držal vzpriamený krk, verte mi chrbtica nie je sranda ale mám pocit že sa s tým už treba naučiť žiť, razje to lepšie raz horśie, masér mi povedal že mám stuhnutú časť v oblasti nad lopatkami. Skúste jógu celkom mi to pomáhalo.

bajovka

ahojte,konečne som našla ludí,ktorí majú podobné problémy jako ja,vyšetrenia mám asi všetky jaké sú možné,všetko mám v poriadku,v piatok mi neurolog naordinoval 10 infúziek,uvidím čo to spraví,lebo tie stavy sú strašné,závraty,pocit na odpadnutie,bojím sa šoférovať,neskutočné bolesti v zadnej časti krku a ide mi to dopredu do krku a do ucha,pirule mi nezaberajú,mám neskutočný strach,že ma to už nepustí,bojím sa ísť von,a v robote doslova trpím,pred mesiacom som mala pohotovosť,dostala som z ničoho nič také závrate,že som nemohla prejsť na kúsok,ale dúfam,že sa to zlepší,moc by som si to priala,lebo takto sa ozaj nedá žiť!!

Keylla7800

Dobry den mam 19 amam bolesti krkrcnej uz 3mesiace ma hlava boli nemozem vyst ani von lebo ked som niekde vonku alebo v obchode hned sami hlava kruticitim sa na odpadnutie a hned musim bezat domov strasne hlava ma boli uz neviem co mam robit v rukach a nohach sa citim strasne slaba ked som v meste trasu sami nohy a strasne ma smedi stale musim mat kolo seba vodu mohli by ste mi poradit co mam urobit prosim poradte mi a este som zabudla pre bolesti svibec nikam nechodim uz 3mesiace som doma

:-)l

Dano1989 akoby som čítala o sebe., mám presne tieto problémy., trpím tým už skoro 2 roky :-( som z toho už ozaj zúfalá :-( prosím o nejakú radu

Filip18

Prosim mohol by mi niekto napisat na mail kto si tym presiel, alebo prechadza ?? Moc by mi to psychicky pomohlo mavam bolesti hlavy (migreny), najprv prestanem dobre vidiet take neucelene predmety vidim, potom to prejde zacne bolest hlavy atd, busenie, srdca,dalej mavam pocity na odpadnutie, pocit na zvracanie, malatnos,niekedy vidim take sive gulicky ked videm von, vysetrenia hlavy OK, krv a moč OK, len zvyseny tlak zo stresu

ttoommaass

Jednoznacne v takychto pripadoch a z dlhodobeho hladiska mozem odporucit z vlastnej skusenosti tzv., dynamicke sedenie. ja vyuzivam ergobejot ale su aj ine spolocnosti ktore sa tymto zaoberaju.

Pavol581

Zdravim Vas,ak problemy este pretrvavaju,prosim,ozvite sa mi...kvalitna masaz Vam pomoze,je to problem celej chrbtice-hlavne krcnej,je to zaroven ucinna masaz dost bolestivo neprijemna...spolupracujem aj s fyzioterapeutom...