Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

Slunicko@

Tak to zavisi od toho aky krem ozaj potrebujes cize na aky ucel. Ci na akne - to by som ti poradila modru hlinu, alebo na vycistenie pleti a oslobodenia porov - zensenovy krem od sibircanky. Celkom dobre kremy su aj su aj izraelske. vyskusaj, fakt ale zavisi od ucelu a castokrat aj od plete.

felicia

pevonia botanica poznam aj ja :) paci s ami, ze maju aj dekorativnu radu a taktiez slusny eshop. podelite sa aj s konkretnymi skusenostami? :)

tekvicka-micka

Ja používam tieto krémy pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/citliva-plet-1 ale záleží aký typ pleti máš ty, ja mám citlivú. No majú tam aj kopu iných rad na pleť.

nemamcas

Moja oblubena znacka prirodnej kozmetiky je La Cherve a Le Chaton a
Kozmetika Aromedica , kupujem si to na www.krasnadoma.sk
a som s nou veľmi spokojná. Používa ju aj moja kozmetička tak som vlastne k nej dosla.

amarika

Ja som zacala pouzivat prirodnu kozmetiku z nimby a Nobilis Tilia, som velmi spokojna, mala som problemy s ekzemami a nimbova kozmetika mi pomohla:
-odkaz odstránený-

vilaamalka

na akne super Bio hamamelisova voda, ma dezinfekcny ucinok, stahujuci, hojivy... aj pre panov po holeni a na citlivu plet...

na suchu plet Bambucke maslo, arganove maslo, olejceky

ekzemy, psoriaza = odskusane, potvrdene ucinky = NIMBOVY OLEJ.

kupis na nete = napr. eshop natureal. ja som velmi spokojna aj ludia okolo mna, ktori maju problemy s vyssie spomenutymi koznymi zalezitostami.

janus33

celkovo sa mi pacia vecicky od Alverde aj maju dobry ucinok :) tu vodu urcite vyskusam, mam teraz Ryor aknestop a ta je tiez fajn :) inak prirodna kozmetika mala najvacsi vplyv na moje vlasy, odporucam :)