Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

alicia85

na odporúčanie som si nechala zaslať vzorky nemeckej prírodnej pure element. zdala sa mi dosť drahá na to aby som to hneď kupovala ale sadla mi viac anti-age (aj keď som si nechala zaslať aj normálne nehyalurónové krémy lebo mám zatiaľ len tesne po tridsiatke xixi). najlepšie je asi niekde vyskúšať inak sú to vyhodené peniaze

klarik12

fezoj78 treba to brat aj tak, ze kazda plet je ina a je potrebne vybrat kozmetiku, radu z kozmetiky presne podla toho ake problemy ma plet, lebo napriklad sucha plet potrebuje uplne inu starostlivost ako mastna ;)

Jasminia

@lilinida 92047 aha a to je nejaká rada alebo len krém? čo všetko by som si mala objednať, aby to malo požadovaný účinok

lucyda

Zariaja - jasné, že spravilo. Prírodná kozmetika je vhodná pre akúkoľvek vekovú kategóriu. Pretože tie zložky, to zloženie, ktoré takáto kozmetika má môže pleti len urobiť dobre. Skús pozrieť napríklad Annemarie Börlind Anti-Aging System Absolute, ten je pre zrelú pleť ako stvorený :)

fezoj78

Dobrý deň.Nebudem tu spomínať firmu,ktorá vyrába vyrobok,ktorí pomohol mne,pretože sám ho predávam a to tú berú ľudia ako,že si tu robím reklamu,čo by som si vlastne aj robil.Ale mali by to brať aj ako fakt,že by pomohol aj im.Pretože neobsahuje žiadnu chémiu,ale prírodné látky.Spomeniem,len jednú.Ale začal som tým,že som si očistil tvár vatovým tamponom namočený v jablčnom octe.Bližšie informácie Vám dám na mojom emaili jogo78@centrum.sk

basatop

Osobne si myslim, ze by bolo horsie miesat prirodnu kozmetiku s kozmetikou plnou chemie, toto by bolo na zaplakanie. To aku radu si vybrat a tieto veci je dobre komunikovat s kozmetickou, tiez som s tym mala problem, dnes uz nastastie nemam. Akurat zajtra sa chystam na jeden Beauty Day do Novak, aj s kamoskou, lebo ta aj po rokoch snahy ma stale problem najst nieco pre seba vhodne, myslim, ze tebe by tiez pomohlo nieco taketo navstivit ;)

zariaja

myslite, ze by to nieco spravilo aj s pletou po 55? chcela by som nejaku kozmetiku kupit mamine na meniny, bude ich mat za chvilu

lilinida

..jasminia myslim, ze pre teba by bol fajn od ANNEMARIE BORLIND Anti-Aging System Absolute, ten je super, co sa tyka redukcie vrasok a taktiez jeho zlozenie prispieva k dobrej vlacnosti pleti, co je velmi dolezite.. :)

Jasminia

vieš čo, pozerala som,no nejak sa neviem rozhodnúť. zas nerada by som miešala dve rady dohromady. rozmýšľala som aj nad sériou proti vráskam alebo niečo na rozžiarenie pleti

mijja

Jasminia nemáš za čo, keď môžem ti pomôžem, viem aké ťažké je nájsť dobrú kvalitnú kozmetiku, ktorá bude pleti prospievať a neškodiť. Našla si si niečo?