Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

zuzi74

Ano, pamatam si celkom presne, ze ma tu niekto obvinil, ze si tu na stranke robim reklamu a ja som na to napisala, ze kiezby som vedela take paradne kremy zarabat a nemusela za ne platit tolke peniaze:-)
Ale tesi ma, ze pomohla...ja som bola tiez nadsena, ked som sa o nej dozvedela a skusila ju.

Brigita232

Zuzi ty si mi tu kozmetiku tu tusim kedysi odporucala si pamatam a to som ta obvinovala, ze si robis sama reklamu, lebo ju vyrabas, kedze pani Hubova je tiez Zuzana :D Ale potom som sa ti ospravedlnila, snad si to vzala :D Pouzivam ju uz 3 roky ako som spominala, mala som aj vzorky Annemarie Borlind, ale tak akosi neviem utrafit to prave orechove, kedze aj vrasky, aj aknozna plet...

lilinida

..neviem baby, ja som tiez toho poskusala a mne sa ANNEMARIE BORLIND osvedcila najviac. Mojej pleti vyhovuje, pomaha jej a to je pre mna to dolezite.. :)

zuzi74

Lepsiu kozmetiku ako Elysson zial na trhu ani nenajdes. Jej spotreba je max. 4 mesiace a je pripravovana z cerstvych surovin. Pouzivala som ju a je fantasticka.

Brigita232

uz tri roky pouzivam rucne vyrabanu kozemtiku Elysson /Zilina/, nic lepsie ako toto som zial na trhu nenasla a poskusala som toho hodne. Jedina nevyhoda je, ze kozemtika je velmi draha, ale zabera okamzite, kiez by stala aspon polovicu, no nemozem najst lacnejsiu alternativu a ak pouzivam nieco ine, moja plet vyzera hrozne /akne a vrasky, sedasty vzhlad, unaveny vyraz/

diidi

pred cca tromi rokmi som aj ja bola na tom podobne, jeden krem, plet mastna, druhy krem, plet sucha, vymenila som vyskusala toho snad miliardu a nevedela som si pomoct uz som nevedela ani podla coho kozmetiku vyberat, dokonca som par mesiacov si povedala, ze budem fungovat bez kozmetiky, len plet bez nej fungovat nechcela :)

majrada

dakujem krasne, auz som to pozerala a aj som si objednala radu na citlivu plet, tak som zvedava ake zazraky so mnou spravi

lulina_majerova

zloženie zoženieš na stránke, na eshope tejto kozmetiky, Assay, tam nájdeš aj zloženie, ale čo je podstatné, že tam nájdeš na čo sú určené na čo sú nápomocné pri čom tie jednotlivé zložky :)