meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

kika1984

Ani neviete ako ste ma potesili ze v tom nie som sama. Vysadila som HAK a prvý mesiac mi meskala asi tyzden ale nakoniec som ju mala, teraz mi meska 8 dni a idem kupit tehotensky test lebo som mala PS ( s kondomom ). Bojim sa, lebo s priatelom si to vobec nemozme dovolit a mame vela problemov aj bez tohto. Inak ma stale boli v podbrusku ako by som ju aj mala ale nic. HAK berem od 15 a s vynimkou 2 mesiacov som ju brala stale, takze si vlastne ani nepamatam ake to je bez tabletiek a ci mi meska alebo nie a tak.

nickyy

Ahojte!Mam 22 rokov,mavam viacmenej pravidelnu menstruaciu.Ale teraz mi meska uz par dni.Mala som sex s chalanom,ale pouzili sme kondom a udialo sa to 2 dni pred poslednou menstruaciou.Je mozne aby som bola tehotna?!?!?prosim poradte.

dajka

ahojte. mam mensi problem. pred tyzdnom som mala menstruaciu a po 2 tyzndoch som mala zas.mam 18. a stalo sa mi to 1.krat.poradi mi niekto?

violeta

baby mam problemy s menstruaciou,meska mi aj pol roka a nemozem otehotniet..myslite si,ze to moze suvisiets tym,ze nemam menstruaciu??? poradte prosim co mam robit,velmi chcem babo,uz mam 28 rokov.

Janulka

Darina, kedže už začínaš prikrmovať, je isté že sa stávaš plodnou aj keď ešte nemáš menštruáciu. Upozornenie, že sa telo pripravuje na ovuláciu je skvalitnenie hlienového príznaku. Čiže ak je hlien stalé aj niekoľko dní rovnakého vzhľadu (napr. hustý) a na další deň je už "kvalitnejší" (elastickejší) je to varovanie, že už si treba dávať pozor a vyhýbať sa nechránenému sexu. Menštruácia sa objaví , čo nevidieť. Veľa zdaru!

darinamarkova

mam 4mes.babätko aeste vzdy som nedostala menzes.do 3 mesiacov bolo plne kojene , teraz prikrmujem, ale kojenie prevlada. mozem ostat tehotna?

kaja

Ahojte,mam 14 rokov a este som nedostala menzes.Vsetky spoluziacky ho uz maju a ja sa citim totalne trapne...moze to byt dedicne,ked to moja mama dostala v 15 rokoch?