meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

Summer

liek na prerusene tehotnosti??to je kus hlupost nie?..no je postinor ale ten je len do troch dni.no a potom existuje tabletka vola sa RU486 ale pochybujem ze sa da zohnat tak lahko...a je to najvacisie svinstvo ake moze byt ved si len vezmi co ti to spravi ked pomocou toho prides o babetko

zizynka

aj ja som prestala brat antikoncepciu a meskala mi tak som sla ku gynekologovi a povedal ze zato lebo antikoncepcia ti uspava vajicka ale ze to sa dostane do normalu!len sa musia prebrat.....

jonzetta

mne to tiez meska v poslednom case- asi mesiac... ale pricinou moze byt(a teda u mna to tak aj je), zmena vasho zivotneho stylu-napr ine stravovacie navyky, abo ak ste volako schudli abo chudnete... tiez kamarat stres robi svoje... tak si kupte zensky caj- ten by mal pomalicky zabrat :)

hej

caute baby. neviem co mam robit, vysadila som tabletky 2 mesiace dozadu kvoli zdravotnym problemom a od vtedy som menzes nedostala, s priatelom sme ale mali prerus suloz, testy vysli negativne. co vy na to???

hviezdička*

janes neboj sa.To že ti neprichádza menzes ešte nemusí znamenať, že si vtom.Môžu to mať na príčine iné faktory, ako stres, nervózita, choroba alebo stravovanie. Tak sa drž

janes

Ahojte mam 21 a s menstrulaciou som nemala nikdy problemi lenze teraz mi to uz meska 9 tyzdnou robila som si aj tehotenske testy ale vysli negativne. Kedze nie som tehotna tak cim to moze byt?

bodecka

cafte holky:) ja mam tiez problem ako vy, momentalne mi meska menstruacia a ja sa bojim ze som v tom:P antiku som vysadila pred 2mi mesiacmi, minuly mesiac som menst. pekne dostala...ale tento...(no a sexik som mala nechraneny- iba prerus. suloz;/ )
Da sa menstruacia nejak umelo vyvolat????