meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

aluska

aha..no ja sa len tak pytam lebo na tomto fore vidim, ze uz je to pomaly bezne sexovat v 14,15 rokoch

asi to bude nejaky hormonalny vykyv, obcas sa stane, alebo stresom, nachladnutim

zuzic

nie neberem ani nevysadila mam 15r. akoze mozno je to v pohode ale zvyknem mavat pravidelne a dost dlhu a velmi silnu tak to ma len tak prekvapilo.

BuBuka

hmm dneska som bola u toho doktora robil mi sono... a nieosm tehotnáááá:) vdakkabohu bose taka som stasna...skoro som tam odpadla tak som sa bala.. hned som si dala vypisat aj antikoncepciu... ale dal mi najprv lieky ktore mi mali vyvolat menzes a ani jednu tabletku som nezobrala a menstruacia prisla sama dneska ako som odisla od doktora:D...
Sima22: no ja by som to mame tiez nebola povedala ale sama to so mna vytiahla.. a uz som musela lebo som sa bala chapes.. ale teraz je to uz setko v poriadku a neboj sa aj s tebou to dobre dopadne ver tomu:)

sima22

a ty si to povedala mame??no to si odvazna...gratulujem,ja by som to asi nezvladla,v 16 tich povedat mame,meska mi mezes,mozno som tehotna,pod so mnou k lekarke,no vsak uvidis,snad ti to dopadne dobre,tak ako ty chces,uvidime co bude so mnou...

BuBuka

..dakujem vam vsetkym za rady:) no utorok uz idem ku doktorovi mala som ist uz zajtra ale maminu surne potrebuju do roboty a sama tam nepojdem... velmi som zvedava a bojim sa co povie lekar ale uz v tomto strese nedokazem byt:( drzte mi palcee...
a sima22: jasne ze dam vediet co povedal doktor.. ale mam dost obavy... :(

sima22

ahoj BuBuka,pocuvaj,mame rovnaky problem,ja som brala antikonecepciu asi nieco pred rokom a po nej som mavala potom pravidelnu menstruaciu,ale minuly mesiac mi meskala 11 dni ale nakoniec prisla,uz som robila testy ale boli vzdy negativne,tento mesiac mi meska tiez uz 6ty den,testy zatial negativne,ja to proste nechapem,vsak vzdy mi chodili pravidelne,krce mavam obcas aj ja,brucho mam tiez take nafuknutejsie si myslim,ale je tu jeden rozdiel,ja by som to babo chcela,my sa s priatelom snazime:)no nechapem preco mi meskaju a na teste vide vzdy jedna ciarka...potom povedz co povedal doktor