meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

barbinka

Bubuka: mne mešká 7 týždňov a 11 týždňov som už nemala menštruáciu, ale ja som vysadila HAK, v pondelok ma čaká ultrazvuk a ak bude všetko v poriadku, tak vyvolávačka.

aluska

bubuka a co tak sit na gynekologiu? oni ti povedia, ako na tom si, to my nemozme vediet..nie sme jasnovidci ani ultrazvuk ani nic

BuBuka

ja viem ze som sprosta..:( ale uz teraz si darmo budem nadavat aspon som sa poucila z vlasnej chyby... no dneska som si urobila znova test a hned mi ukazalo len jednu ciarku...

isabella

spravila si si len jeden test? vyskusaj si ich spravit viac...
a neodpustim si poznamku: ako mozes byt taka sprosta ked mas 16 a tehotenstvo si nemozes dovolit?

BuBuka

dakujem za radu... ten test som si spravila rapiclear ale nie rano ale pobede... a hned mi ukazalo len jednu ciarku nemusela som cakat ani 3 minuty ako bolo pisane... to som si sprawila vcera... lenze menstruacia mi stale este neprislaa uz mi to meska 9 dni... bojim sa velmo:( v podbrusku mam krce ako by som mala dostat ale stale nic... bojim sa:( pondelok alebo utorok idem ku doktorovi:(

aluska

bubuka ja ti odporucam zacat pouzivat rozum..nestaci rozmyslat len vaginou...nabuduce si najprv rozmysli ci chces mat dieta a ...to ze tu budes pisat na forum to ti tvoju situaciu nezmeni...ak si tehotna tak si tehotna, bud sa s tym zmier alebo si setri 300eur na potrat

neva

BuBuka - aj Tebe odporúčam urobiť si čo najskôr tehot.test. Aj ked sa dajú testy robiť celých 24 hod. odporúčam z raňajšieho moču a citlivý test, najlepšie Rapiclear.
Podľa výsledku za zariadiš ďalej. Ak nie si tehotná navštíviš lekára za účelom injekcie na vyvolanie menzesu. Ak náhodou si tehotná, rovnako ho musíš navštíviť, nech sa už rozhodneš akokoľvek.

BuBuka

prosim rychlo potrebujem radu... som dost v hlupej situacii.. s priatelom mavam nechraneny sex a teraz mi menstruacia meska uz 6 dni:(.. vcera aj dnes som uz mala bolesti v podbrusku a bolia ma kus prsia... mam len 16 rokov nemozem si dovolit byt tehotna prosim co si o tom myslite??? co mam robit?

neva

nerinka - dufam, že Ti pichol vyvolavačku.
Ak si myslíš, že by si mohla byť tehotná, skús si ešte sama spraviť teh.test z ranného moču a použi test z lekarne Repiclear.
Ak nie si tehotná, odporúčam Ti piť bylinkové čaje. Nerobia zázraky zo dňa na deň, chce to trpezlivosť, ale funguje to. Odporúčam myší chvost (rebríček obyčajný), ženský čaj, alchemika.