meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

BuBuka

vies preto jej este neverim lebo som si presla velmo zlym obdobim stresov pred neziaducim tehotenstvom a s hak este nemam ziadne skusenosti...

BuBuka

no tak jasne ze som si citala pribalovy letak zacala som od prveho dna menstruacie ale tak aj tak si nesom ista uz som velmo opatrna pred tymito vecami...
noo a sima gratulujem tiiii :)) vidis vravela som ze to bude dobre:) a ake mu das meno?:))

sima22

BuBuka,no je to tak nejak ze sa musis chranit este nejaky ten cas,presne neviem kolko,ale vsak gynekolog ti musel povedat ci nie??len pekne pockaj,snad nechces aby sa ti opakovali zasa tie stresy a vsekto okolo toho...hm?a pocuj,uz dva testy mi ukazali ze som tehotna,som urcite,je to neuveritelne ze to vyslo tak skoro:)

aluska

bubuka ked beries od prveho dna menzesu, si chranena hned, ak 2-5 den menzesu, musis sa tyzden chranit
inak staci precitat pribalovy letak

BuBuka

hehe sima ja mam 16 ne 15 :D.. ale nevadi... no je to zakon schvalnosti ale tak je to v pohode... len chcela by som sa opytat jednu vecicku.. ze teraz berem antikoncepciu prva sa zacina brat ked dostanem menstruaciu no ... a ja som pocula ze so sexom by sa malo pockat este mesiac ako sa zacne brat antikoncemcia... je to prawda ci sa moze uz hned po menstruacii bez problemov hm?:))
aaa zelam ti z celeho srdiecka nech si tehotna:)

sima22

Bubuka tak ti teda gratulujem ze to dopadlo dobre a ze nie si v 15tich tehotna,toto je zakon schvalnosti,ti to povies mame,ides k doktorovi,da ti lieky na vyvolanie menzesu a on sa dostavi,toto nie je mozne,no ja by som chcela aby sa nedostavila menstr.,no vsak uvidime,zatial je to len 8dni:)ach bodaj by som bola tehotna...

zuzic

ja viem ved spoluziacky maju uz vsetky za sebou prvy...ten stres by sedel v poslednom case som mala stresove obdobie. vdaka za pomoc som len chcela vediet ci to nemoze byt nieco vazne