meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

merinka

dobry den mam podobne problemi uz dva mesiace mi meska mendzes bola som u gynekologa robil mi testi tak ze vsetko je.ok.tak neviem ci som tehotna ale mam uz 40.rokov.. poradte dakujem

danussska

ahojte mám menší problém mám 14 a meškajú mi krámy už 2 týždne a nvm čo mám sparviť či ísť ku doktorovi či nie už posledné dva dni mám kŕče v podbrušku,čítala som veľa diskusii a vraví sa že sa menzes upravuje do 18 roka života tak je to bežné či mám zajsť ku doktorovi ??? prosím poraďte mi ďakujem ..........

kikusssinka

ahoj potrebujem poradit mam 17 rokov a menstruaciu mam asi rok a pol doteraz mi raz meska inokedy pride presne, mam chlapca s ktorym som spala prvykrat pred mesiacom ale kedze si to bolo bolestive asi ako pre kazde dievca trvalo to len chvilku takze som sa vlastne ani ani nespravil vo mne, odvtedy sa len hrame ako myslim prsty a tak a cakame kym pojdem ku gynekologovy predpisat si antikoncepciu ale teraz im meska menstruacia mam mensi strach ze co ak som tehotna mozem byt?? uz ma aj pobolieva brusko a mam ho aj nafuknute ake je pravdepodobnost ze som otehotnela co by som mohla robit prosim poradte mi ci mi moze menstruacia meskat z dovodu mojho prveho pohlavneho styku...dakujem

majusinka

prosim poradte mi! mam 15 a manzes mavam uz rok a pol a teraz mi meska asi tri mesiace. mam ist ku gynekologovi?

janittka

cawte...ja mam zase iny problem,ja som dnes dostala menzes uz druhykrat v mesiaci a neviem cim to je a prvu som dostala o 10 dni skor a teraz ubehlo od prvej 15dni :(

kikka

ahojte mám 13 rokov a menštruácia mi chodí už rok každé tri mesiace ale teraz mi už mešká nejak dlho naposledy som ju mala v auguste a neviem čo by to mohlo byť ked som samozrejme ešte panna a necítim že by som mala nachladnuté kríže.poradil by mi niekto prosím?? s maminou sme už zvažovali aj možnosť že by mi sestrička u gynekológa dala nejakú injekciu na upravenie menštruačného cyklu.keby ste už s niečím takýmto mali skúsenosti tak sa prosím ozvite na môj e-mail.dakujem

darla

MENSTRUACIA MI MAESKA TRI MESIACE,A DOKTOR MI TVRDI,ZE JE VSETKO V PORIADKU.DAL MI ANTIKONCEPCIU.TEST MI VISIEL NEGATIVNY.NEVIEM SI TO VISVETLIT CO MI JE.AKO MOZE BYT VSETKO O.K?VIE MI NIEKTO PORADIT?DAKUJEM.

formulka

cavte,asi zaciatkom roka mi vynechava menstruacia,v januari mi meskali vyse mesiaca,sla som gynekologovi,vysledky vsetko mam dobre aj krvne,ster,proste vsetko,dali mi injekciu,aby som to dostala,po 5 dnoch mi to prislo a teraz zase nic vyse mesiaca,predtym som fungovala normalne.Kedze mam nadvahu,zacala som cvicit,kazdy den brusaky a pod. a odvtedy mi to hapruje.Moze to mat suvislost???Pre istotu necvicim uz,pozorujem,ci to mohlo byt z toho a tak ked ma niektora z vas podobnu skusenost,prosim o nazor a odpoved,co sa to deje,ci to je normalne,bojim sa...Prosim,vujadrite sa niekto,za nazor alebo skusenost velmi pekne vopred dakujem,ahoje dievcata...