meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
tequilla

chcela by som sa opytat co moze sposobit 3 tyzdne meskajucu menstruaciu okrem tehotenstva..
osem rokov mi nemeskala ani den..pred troma mesiacmi som vysadila antikoncepcne tabletky, ale od vtedy mi dva krat prisla nacas..
robila som si aj dva tehotenske testy a oba boli negativne, pricom druhe pred troma dnami..posledny sexualny styk som mala cca pred mesiacom a pol..
brusko sa mi tiez ale trochu nafuklo

lioness_01

natalys: ako ti máme poradiť??? nemáme tu atestáciu z gynekologie...

musíš ísť k lekárovi... to že sa bojíš, to ti nepomôže... ak je to niečo zvláštne, tak sa to len zhorší...

natalys

Ahojte chcela by som sa opytal lepsie poradit ... mam taky problem .... v july som mala dostat kramy .... dostala som ich az v auguste .. augustove som nedostala a este ani septembrove .. a uz je tu pomaly oktober ... no pohlavny styk som nemala ... co to moze byt a preč to je takto ako to je .. dakujem za rychlu dpoved ... u gynekologa som nebola ... bojim sa a ani neviem coho .

lioness_01

poslala som ti link na čajíky (sypaný, balený) a kvapky... je to to isté čo sa zloženia týka, je na tebe čo si vyberieš... ja som nakoniec v jednom BIO obchodíku našla tie kvapky...a to som uvažovala že si ich objednám, a nakoniec som ich úplne náhodne našla... :) užívam ich dva týždne, uvidíme či príde menzes...ja som totiž vysadila antikoncepciu po 4 rokoch... preto som to začala užívať...

Iveta Michael

No tak to mám rovnaký problém ibaže ja som nikdy v živote /ani nebudem/ neužívala nijakú hormonálnu antikoncepciu..lenže menzes som mala pravidelný takmer na deň/+-1deň/ a v lete sa mi to nabúralo.Máj celkom nič...a potom zas v poriadku a teraz v septembri zas nič..tiež mám trošku bruško nafúknuté ale nič. Nechápem to,mám len 39 rokov a na menopauzu je to príliš skoro,kamoška lekárka mi to potvrdila.Tehotenstvo vylučujem,zle sa necítim ani ma nič nebolí akurát mám hrozný stres a vypätie nervov v poslednom čase a teraz najmä kvôli tomuto.Neviet mi poradiť nejaký silný čaj alebo byliny,čo by pomohli? Mám ísť aj na endokrinologické vyšetrenie,sama som oň požiadala.

maria15

nepoznáte nejaké triky ako dopomôcť menštruácii,aby som ju dostala načas?lebo na 28.deň mám zriedkakedy,väčšinou mi tak 4 dni mešká.máme však už rezervovanú dovolenku,a keby som ten mesiac,kedy máme ísť dostala na 28.deň,bolo by to v pohode.ak mi bude meškať,budem ju mať na dovolenke :(
Prosím,neviete mi nejako poradiť?

zuzi636

..dobry den ja mam problem pretoze mi uz 2tyzdne meska menstruacia ale robila som si test a bol negativny no menstruacia stale neprisla ....co mam spravit strasne sa bojim raz sa mi to uz stalo ale nakoniec prisli....vsekto to co mavam pred mestruaciou som uz mala ako je vytok,krce, ale nic stoho...........strasne sa bojim prosim mohli by ste mii poradit..vopred Vam prekne DAKUJEM

dudula

ahojte.. mám otázočku. menštruácia mi mešká už asi týžden, ale tento mesiac som precestovala dva dni, bolel ma močový mechur a teraz som k tomu ešte aj chorá. Bojím sa či nemožem byť tehotná. Nemám žiadne príznaky ani tehotenstva ani menštruacie, vždy ked ju mám dostať tak ma asi týžden predtým bolia prsia a pobolieva v podbrušku. S priateľom sme nikdy nemala nechránený styk ale niekedy sme sa tak hrali ale nikdy to nedal do mna. Myslíte že to cestovanie aj to všetko môže sposobiť meškanie? Ďakujem..

dudula

ahojte.. mám otázočku. menštruácia mi mešká už asi týžden, ale tento mesiac som precestovala dva dni, bolel ma močový mechur a teraz som k tomu ešte aj chorá. Bojím sa či nemožem byť tehotná. Nemám žiadne príznaky ani tehotenstva ani menštruacie, vždy ked ju mám dostať tak ma asi týžden predtým bolia prsia a pobolieva v podbrušku. S priateľom sme nikdy nemala nechránený styk ale niekedy sme sa tak hrali ale nikdy to nedal do mna. Myslíte že to cestovanie aj to všetko môže sposobiť meškanie? Ďakujem..