Ovsene vlocky

vierka

Môžem jesť vločky v akomkoľvek množstve a kedykoľvek?????Je rozdiel medzi obyčajnými vločkami a musli???

RNG

Mnoho potravin obsahuje lecitin, ale ten je tam viazany na tuky a nemoze rozpustat uz nase tukove zasoby a cistit cievy. Len cisty suchy lecitin to moze robit, tj lecitin bez tukov sa naviaze na nase tuky a odbura ich di krvi, aby sa mohli zaniest do svalov a spalit.

lizanka

somtuzasa: rozpusta tuky po tele a ma cosi docinenia s fosfolipidmi(membrana buniek), volaju ho potrava pre mozog, ja si teraz davam hlavne 1hod pred sportom aby som lepsie spalovala tuky, na radu RNG

palomino

laurikaa, sice som ovsene vlocky nejedla uz sto rokov, ale ja som si ich namiesto s vodou alebo mliekom zaliala s kompotovou stavou (z domaceho marhuloveho kompotu), tak aby neboli suche a k tomu tie marhulky. Naramne mi to chutilo.

laurikaa

Myslite ze vadi ked ich nenecham napucat vo vode,ale v mlieku pomocou mikrovlnky? Vid. prispevok nizsie:) Neviem ale ked som to skusila s vodou zdali sa mi vodnate aj ked som ich precedila,nechapem to.

somtuzasa

laurikaa

ja ich zalejem cele, ale iba tolko, aby v nej nestali. Takze nech tej vody je iba tolko, aby nepresahovala cez vlocky, inak ich budes mat vodnate a vodu musis zliat a s nou aj kopu vyzivnych latok... dnes som ich mala so sus. ovocim a bananom.