Ovsene vlocky

juri222

ovsene vlocky podporuju svalovu hmotu ale su aj na chudnutie ale odporucam to halvne pre tych co chcu tzv.nabrat na rukach alebo aj celkovo nech si radsej kupia ovsene vlocky ktore su velmi zdrave a obsahuju vitamin B ako nejaky creatin a proteiny a taketo blbosti ktore skodia na pečen a zvysuju agresivitu a je to len obycajna umelina radsej cvicit s ovsenymi vlockami 2 roky a mat zdrave svaly ako cvicit pol roka s creatínom a obavat sa kedy mi tie svaly opadnu a cakat na nejake zdravotne problemy

ele

Ovsene vlocky su vyborne pri chudnuti, su vyzivne a podporuju peristaltiku criev. Ale nie ze ich polejes lekvarom! :-)

irsko

neviete mi poradit,ovsene vlocky,su dobre pri chudnuti?lebo som citala,ze vacsinou ich jedia iba ti co posiluju,cvicia,proste co chcu mat velke svaly,a tie ja moc nemusim.

kaďa

Ahojte...
Ja si myslím, že človek by nemal jesť večer 5 hodín pred spánkom...Cez deň môžme jesť ovocie, ale večer už nie,pretože obsahuje veľa cukru. Odoprieť jedlo by sme si cez deň nemali, ja sa držim jedného príslovia a to je: Naraňajkovať sa ako kráľ, naobedovať ako sedliak a večerať ako žobrák...Prajem pekný zvyšok dňa..

kukuricka

myslite ze keby som chcela nahradit psylium tak ze by som si pomlela ovsene vlocky, a uzivala to tak ako psylium........................fungovalo by to?...........

RNG

lizanka,,koreniny obsahuju esencialne oleje, ktore su prchave(vona).
Tie su casto velmi aktivne sucasti a pravdepodobne zodpovedne za vacsinu toho ORAC cisla. Takze by som typoval, ze cim cerstvejsie je mlete korenie, dobre uzavrete, tym lepsie.

mira

Vierka, aj vločiek sa môžeš prejesť. Našťastie sú tu i iné druhy obilnín, tak to striedaj.
Musli sú vločky skombinované s ovocím. To nie je dobrá kombinácia. Ovocie spôsobuje nestrávenie obilniny a jej kvasenie v črevách. Obilniny sa môžu kombinovať so zeleninou a ovocie sa jedáva samotné s prestávkou 3 hod od posledného jedla.

RNG

Lizanka, skorica je naramne zdrava. Jej antioxidacne cislo(ORAC) je vyse 190 tisic na 100 gramov. Cucoriedky maju velmi vysoko, ale je to len 2500 na 100 gramov, tj maly zlomok skorice.
Naviac skorica reguluje hladinu cukru v krvi, dolezite pre diabetikov.