Ovsene vlocky

viktorka37

ja som začala jesť vločky kôli tomu, aby som si mohla naštartovať deň niečim zrdavším, ako bielym chlebom so salámov, ako to robí môj manžel. on sa ku mne nepridal, no ja si nemôžem vynachváliť radosť z takého začiatku dňa.skúšala som ich jesť už pred rokmi, no vtedy mi nechutili. teraz je to iné. zalejem ich len vodou,aby tam plávali, dám na 1,5min. do mikrovlnky,kedmám málo vody,tak potom prípadne dolejem zelený, či bylinkový čaj, alebo trošku džusu, nakrájam si tam banán, alebo pomaranč..., pridám lyžičku pomletých ľanových semienok, sézamu, alebo iné semienka,či oriešky a je to pre mňa chutné. upravila sa mi aj stolica-pardón, no je to pravda.chápem, ked niekomu nechutia, veď aj ja som ich skúšala pred rokmi a vtedy som nechápala, ako to môže niekto jesť.

[zruseny12]

...podobne si pripravujem OVSENE VLOCKY aj ja,ako je ta prva stranka,len ich zalievam cajom bylinkovim/lebo mlieko a nic mliecne nemozem/a posypem MAKOM A TRSTIN.CUKROM...

aja05

nikdy som nemala v láske klasické ovsáky, ale som si na ne už zvykla, sú výborné hlavne s banánom a mliekom, alebo s kiwi, či sušeným hroznom a mliekom :))

Petersen

2 dobre recepty z vlociek som nasiel aj tu:
1. - -odkaz odstránený-
2. - -odkaz odstránený-
Oba recepty sme doma skusali a chutilo to aj priatelke, ktora na na vlocky nie je zvyknuta.

linea

Halo ked s dám na večeru o 17,oo hod. ovsené vločky zaliate horúcim mliekom, ale nejdem cvičiť priberá sa z toho?

nnn

juri222 ------ pomylil si si proteiny + kreatin so steroidmi, si jeden z tych neznalcov, ktori mudruju... proteiny su v kazdom mase a vacsine potravin, kreatin je napr. aj v losose tuniaku, hovadzom mase! umele niesu, su iba umelo oddelene od ostatnych ´´nepotrebnych´´ zloziek potravin :)...

:o(

ja by som tiez velmi rada jedla ovsene vlocky, no nemozem,alergia na lepok:-( a muesli pre nas alergikov-celiatikov mi absolutne nechuti.