Ovsene vlocky

Laura_ZA

Ovsené vločky sú vynikajúcim zdrojom bielkovín, zdravých tukov, minerálov a vitamínov. Ak máte nedostatok vitamínov B, vápnika, železa, fosforu či lecitínu, mali by ste siahnuť práve po vločkách. Hodia sa aj pri diétnom režime, pretože dokážu zasýtiť na dlhú dobu a energiu uvoľňujú postupne.

Osoh z nich majú aj ľudia s vysokým cholesterolom. Ovsené vločky totiž nie sú len potravinou, ale svojím spôsobom aj liekom. Mali by sa konzumovať pri problémoch so žalúdkom alebo aj pri kožných ekzémoch.

sade8

dobre sorry mozno som to prehnala
nemyslim si ze aj ked to budu jest desat rokov na ranajky ze priberu tolko, nechapem to ved su to ranajky a tie clovek musi mat vydatnejsie, na veceru nie ale rano to je v pohode si myslim

fufufu

Ovsené vločky sú čistý sacharid - len ich jedzte každý deň na raňajky a potom sa čudujte, keď budete mať o polroka o 5 kilo viac. Nepoviem, raz za čas...Tmavý chlieb obsahuje tiež vlákninu a keď si naň dáte trochu syra a papriku alebo paradajku, máte 100krát zdravšie raňajky ako ovsené vločky.

allica

Ja si ich dam rano varit do studenej vody a idem sa umyt, obliect a ked sa vratim, pridam hrozienka a ked už je voda skoro odparena, dam si 4 lyžičky sušeneho sojoveho mlieka, lebo obyčajne nemožem... na tanieri si posypem škoricou, dam 1-2 lyžičky medu, oriešky a banan /alebo akekoľvek oblubene ovocie- jahody, maliny, marhule.../ :D a je to fakt super!!! odporučam :o)

lienocka3

vierka najlepsie je ich jest rano aby sa stihli spalit, vecer by som ich uz neodporucala
a samozrejme ze nie v akomkolvek mnozstve, ak chces chudnut tak ziadnu potravinu nie je vhodne jest vo velkej miere, vsetko s mierou :)

cojesj es

Ja si dam suche vlocky, kokos, bud mlieko, alebo vodu, a mrazenu alebo cerstvu jahodu, alebo nejake ovocie, a rozmixujem ponornym mixerom. Ranajky su za minutu hotove. Vyborne. Nech tam das cokolvek, neni co pokazit. Aj orechy som davala.

bugsbunny

Ja si davam na ranajky vlocky, polovicka tvarohu, banan, zalejem mliekom a ponornym mixerom rozmixujem. Je to perfektny zaciatok dna , zasyti doda vela energie ;)