Ovsene vlocky

tinusska

dakujem vam velmi pekne za vsetky vase prispevky... myslim, ze pomohli nam vsetkym... som rada, ze konecne nepapam "stereotypny recept"... dobru chut..

mackousko

Na veceru neodporucam ovsene vlocky obsahuje moc sacharidov, Prebytok potrebnych sacharidov sa premeni pocas spanku na tuky.

germi

pls, mam veeelmi dolezitu otazku. ked papam vlocky s vodou, medom a dvoma marhulami na veceru-priberam z toho moc??? je to vhodne aj na veceru teda?? ja viem, ze by som skor na ranajky mala, ale vtedy mi sladke nechuti.... pls, poradte!!!

Lenush

mackousko - ovsene vlocky obsahuju sacharidy a neobsahuju tuky, podobne ako aj ryza, preto su vhodne na tvorbu svalov, ale samozrejme treba aj cvicit

mackousko

Lenush po ovsenych vlockach nerastu poriadne svaly jedine, ze by si do toho davala stereoidy. Aby ti rastli svali tak na to potrebujes poriadnu stravu (to je bielkoviny, vitaminy, pomaly sa strebajuce sacharidy, male mnozstvo tukov), trening, a potrebny cas na regeneraciu (napriklad kvalitny 8 hodinovy spanok).

71gloria

Existuje aj ovsená raňajková kúra:
4PL ovsených vločiek nechať cez noc napučať v 6 PL PREVARENEJ vychladnutej vody. Ráno pridať 1 čajovú lyžičku medu,6 PL mlieka, kúsok postrúhaného jablka,1 čl hrozienok, poriadne premiešať.Po niekoľkých týždňoch zlepšuje stav pleti, nechtov, vlasov.