Škodlivost chemoterapie

kraskaham

llek tvoje prispevky mi pripadaju ako prispevky zo skolky. ze kto je v teple domova, kto je v nemocnici, a pod.....same blaboly. AKO POVEDAL RNG RAKOVINA NIE JE O VIERE ALE VEDE!keby este niekto operoval s tym, ze spravanie rakovinovych buniek je ine ako zdravych ze pokym sa zdrave aktivizuju ze tie chore a mozu rychlo rozmnozit....ze v podstate je potrebne znicit chore bunky a az potom aktivizovat zdrave. Ide len o to ze aj to bude nieco trvat pretoze jedy sa usadia v organizme, si zoberte len taky nevinny roacutane a kolko sa vylucuje z tela. nie je potom lepsie skutocne to risknut? a vybicovat imunitu na maximum? lebo mne to pripada jak taka obchadzka, v minimalnom pripade kratkodobe riesenie.

winki

Skodlivosť chemoterapie samozrejme je...lebo bohuzial nezabíja len tie zle bunky ale aj zdravé.

Ale zase je rozdiel ako ucinkuje na ktoreho cloveka. Moja babka mala chemo pol roka kvoli rakovine prsnika a chvala bohu ziadne vracanie, tocenie hlavy nic. bola trosku mimo ale budis. Ja osobne si myslim ze to bolo sposobene tym co sme pre nu robili doma teda aloe vera pripravky, cesrtva strava, sama zelenina a ovocie. Niesom zastam com chemo, lebo chemo nevylieci, len zastaví poprípade pribrzdí priebeh, treba zmeniť sosob zivota. Verte alebo nie Rakovina nie je virusova choroba je to choroba terajsieho sveta je to civilizacna choroba a tak s nou treba aj bojovať.

llek

Ono diskusie o chemoterapii su vzdy take svojske, vzdy to vyvola vlnu odporu, ze fuj ake svinstva to davaju to tych chorych ludi. Inak diskutuje zdravy clovek a inak ten, co ma pri svojom mene na papieri cierne na bielom uvedenu niektoru z tych onkologickych diagnoz, ma v sebe zhubne ochorenie a ma sa rozhodnut, ako sa bude liecit. Kto ten pocit nezazil, nevie co to je. Neverili by ste kolko chodi okolo vas kazdy den ludi, co sa vyliecili z nadoroveho ochorenia, presli chemoterapiou ci ozarovanim, ziju dalej svoj zivot, dostuduju, maju deti a vacsina z nich ma laboratorne vysledky ci pecenove testy lepsie ako mnohi z vas. Je lahke vypisovat o skodlivosti chemoterapie v teple domova zdravy pri pocitaci. Lenze ine je mat toho pacienta pred sebou aj s jeho nadorovym ochorenim, dat mu sancu a najst ucinne riesenie a liecbu na jeho ochorenie a stat pri nom vzdy ked to potrebuje.

kraskaham

cize medzi prirodnym a syntetickym jedom nie je ziaden rozdiel v uconkoch oba otravia, len s tym rozdielom ze syteticky este ako bonus usadne na niektory organ hehehhe

RNG

Rastliny obsahuju aj hrozne jedy, povedat, ze chemoterapia je nie nebezpecna preto ze je rastlinneho povodu je maskovanie pravdy, ze su to jedovate latky, ktore v pracoviskach, kde sa vyrabaju nutia robotnikov pouzivat poloskafandre, vyzeraju ako kozmonauti, inac by to neprezili dlho.
A take skodlive latky potom davaju ludom rovno do krvi.

Pritom su zname rozne latky z prirody, ovela ucinnejsie a podstatne menej skodlive(potravinove doplnky su schvalene lekarskymi komisiami ako neskodne) ale je napr v USA zakonom zakazane tvrdit, ze su ucinne na liecenie rakovin. Uvediem tu znova porovnanie klasickej mediciny v porovnani s alternativnou napr z Mexika, kde je dovolene liecit rakoviny roznymi prirodnymi prostgriedkami, ktore nie su schvalene ako lieky, len neskodne potravinove doplnky,a samozrejme aj ine alternativne pristupy, ako oxidacia, hyperthermia a podobne.
Samozrejme s uspechom liecenia podstatne vacsim, nez klasicka onkologia.
Netreba rozpravat ani anglicky uvedene grafy prezitia (5 rocneho) v jednej z dobrych Mexickych nemocnic v porovnani s klasickymi onkologickymi klinikami z USA cloveku otvori oci dostatocne
www.oasisofhope.com

lost

No ak liek (chemicky) namiesto vyliecenia takpovediac "vymeni" problem velky za problem mensi, tak to podla mna stoji za to..
Nasledna samozrejme treba odstranit maly problem..
Tj. napriklad ked si mam vybrat, ze po nehode a rozmliazdeni koncatiny mi ju bud odrezu, alebo zomriem, tak je podla mna jedina sanca ako prezit odrezat koncatinu a az potom riesit dane nasledky protezou alebo podobne..

llek

Skodlivost akeho kolvek lieku musi clovek posudzovat s prihliadnutim na to, v akej situacii dany liek pouziva. Ak ma niekto akutnu leukemiu a v krvi same blasty, ci agresivny lymfom ci ine ochorenie, kde mu ide o zivot, tak musim si dat na misku vah nadorove ochorenie a jeho vplyv na telo a na druhu misku neziaduce ucinky chemoterapie. Iste, ak vezmem zdraveho jedinca, tak budem povazovat chemoterapiu za neskutocne skodlivu. Ak mam vsak pacienta v situacii ako som opisala, tak sa na neziaduce ucinky pozeram inak, lebo dotycnemu ide fakt o zivot, pricom kazdy den hra rolu Mnohe cytostatika obsahuju latky povodne rastlinneho povodu. Vo svojej podstate cytostatika ci chemoterapia ma nicit nadorove bunky, pricom poskodzuje aj deliace sa nenadorove bunky. S tym suvia aj jej neziaduce ucinky.