Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Dadula56

Normalny, rozumny muz by taku nechcel ani na jednu noc. O kacera donalda a nafukovacie Ance nikto normalny nestoji. Ty mas problem so sebavedomim. Mimochodom, prestan sledovat media. Naco je to dobre? Strata casu...

Lulita

zlatovlaska - tak po 35 by som si dala prsia mozno, uz mam 1 dieta, takze nie su uz ako za mlada, aj ked zase az tak nejak velmi ma netrapia, ale na take D by som si dala mozno

megaan

zlatovlaska,
tak to ti rychlo dorastu;) v lete budes pocahontas:)vies co, myslim ze ano, darmo, ale dlhe vlasy maju svoj smrnc, samozrejme tie o ktore je aj postarane:D mne osobne sa zeny s dlhymi vlasmi pacia viacej.ale je to vec vkusu:)