Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

zlatovlaskaa

lulita
ja to veľké tak na dlžku asi 4 cm možno trošku viacej a na šírku 2 cm... a je to materské znamienko.. tak neviem si to predstaviť ako by mi to vyberali.. ja sa bojím či to nebude po vybratí horšie.... ja si preliepam leukoplastom

Lulita

dnes som take dve klony videla :) bola to sranda, obe vymachlene na totalku, leginy, obtiahnute bundicky, prefarbene blondiny, stiahnute vlasy v cope, vlastne ani neviem, ci sa prvá chcela podobat na druhu, alebo druha na prvu :) ale neviem, ci mali silikony :))

LILIII

och beskyd ,beskyd :DD ..... kolega ta moc rad cita a potom sa tu naparuje ,ze aku veerlku pravdu pises ... vies ako sa obcas kvoli tebe pohadame ! :)
-
ja sa moc nezaujimam o vzhlad ludi naokolo ,preto su mi podobne nazory ,ako ma megaan u .....

zlatovlaskaa

meegan
mám ich dlhé pod podrsenku zo zadu :) ja som ich mala strašne zničené ale už sa z toho dostávajú a dosť mi rýchlo začali rásť :D tak predlženie nepríchadza do úvahy :)
a inak myslíš si že chlapy sa skorej otáčajú za babami čo majú dlhé vlasy ?? mne sa zdá že len po takých idú

Lulita

zlatovlaska - tak zase si nemysli, ze ti stiahnu celu kozu zo zadku :)) myslim, ze v pohode si to tak urobit, mozno aj bez tej koze sa to zaobide

jasne, ze chlapi su krasne zeny, taky, co ma sedu mysku, alebo skaredulku bude civiet na sexice furt :D