Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

beskyd

slovne spojenie "umela krasa" je len dosledok marketingu kozmetickych fiirem a ludskej stadovitosti. nic umele nie je pekne a uz vobec nie na zenach. tieto sa akurat musia prisposobit kvoli spolocenskemu tlaku a aj chlapi sa snazia hladat reprezentativne partnerky, cize najma v mestach plnych komercie a medialneho vyplachu zena inu moznost ako byt umelina ani nema ak nechce byt socialne izolovana alebo ohovarana a na nejake taketo prejavy indiviadualizmu v style "just budem svoja a prirodzena" zeny nie su mentalne disponovane zialbohu.

zlatovlaskaa

Ja by som na sebe nikdy nič nemenila! možno by som si predlžila vlasy, aj to dosť pochybujem :D Možno ked budem mať okolo 30tky si dám botox, alebo čo sa to dáva proti vráskam