Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

zlatovlaskaa

mimulus ... tak zo žiadnej ak to budu musieť tak robiť ... sa smeješ, ale v dectve ma to dosť trápilo, som to ukývala, ako som len mohla... síce už s tým viem žiť, ale nechcem to tam mať...

Megaan

o originalite sa neda hovorit, kazda je ako cez kopirku.ale mne sa to paci a kebyze mam moznost, hned idem po noz aj ja;)

zlatovlaskaa

Meegan... tak ja na tom tak zle nie som s tou závisťou.. ja závidim maximálne tak dlhé vlasy :) inak nemám čo .. musíš byť viac sebavedomá,..

zlatovlaskaa

lulita to máš pravdu ked tak nad tým rozmýšľam aj ja chcem ísť už od mala na plastiku, lebo mám na ruke dosť veľké znamienko, trápy ma to od mala, málokto o tom vie, dokonca môj frajer si to všimol po 2 rokoch chodenia so mnou :)
ja som si to chcela dať vyoperovať ked som mala takých 10 rokov, ale doktori vraveli, mi budu musieť zobrať kožu zo zadku a dať miesto toho znamienka... to som nechcela, zase aby som nemala na zadočku jazvuu.. no hádam za 10 rokov už dačo iné vymysleli aby som mala zadok celý :D

Megaan

presne tak, suhlasim so zlatovlaskou, neverim ze zeny sa neobzru a ze nezavidia.
a chlapi (vacsina)nehladaju premudrele intelektualky, pre chlapov je dolezitejsi obal, bohuzial, maloktora si to prizna a drviva vacsina bude tvrdit ze dolezita je vnutorna krasa. tymto samozrejme nevyvraciam ze je dolezite aj vnutro.

Lulita

ked ma niekto nejaku deformaciu nie je zle si ju nechat opravit, ale ked baby sa na seba podobaju jedna na druhu asi uz nastava niekde chyba :) ale niektorí plasticki chirurgovia maju dobre rucicky, ja mat peniaze a zdravie asi si tiez nieco dam urobit :p