Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

megaan

zlatovlaska,
ano, mne to dost ale pomohlo aj na rukach a stehnach, kde som mala take tie tukove vyrazky, nevedela som sa toho zbavit a to som skusala uz mnoho kremov, od excipialu po tea tree oil...potom som si zacala robit pravidelne peelingy v kozorozcovi a vyrazky zmizli:))zazraky sa deju:D:)
dokonca to funguje aj s dietami, s ubudajucim a pribudajucim mesiacom...:)
to ti verim aj ja ze sa ti zlepsili, matka priroda to tak vymyslela:)

zlatovlaskaa

megaan
vidíš to s pleťou som to ešte takto neskúšala, ale asi vyskúšam...a pomohlo ti aj na vyrážky?? a to len v kozorožcovi ??? Inak ten kalendár fakt funguje, ja to vidím na vlasoch.. a to som tomu neverila, aj dosť báb písalo že to funguje..

megaan

nevydarene silikony zakryjem, ale nos teda nie:/ t by som urcite neprezila kebyze mi ho dodrbu a spravia este horsi ako mam. asi si vystacim s tou mojou gulkou:D

Lulita

megan - no to si pis, kebyze sa operacia nepodari, to musi byt hrozne a ver, ze poznamm babu, ktora mala nakoniec tri kym bola spokojna, co jej to dodrbali stale

Lulita

megaan - ale kto ma dokonaly nos? ja co si vsimam malokto a niekomu ani male nosy nepristanu, dokonca som uz videla aj skarede male nosy :)

Lulita

zlatovlaska - mozno zase zacnem brat vitaminy od A-Z nejake specialne na vlasy som neskusala, hlavne nech je clovek zdravi, lebo choroby vlasy oslabuju