Roaccutane - Aknenormin - Curacné - liečba akné

Katka.11

Tiez 40..a som rada, lebo keby mám napríklad 10, tak ako mnohí majú, podľa toho, čo čítam na fórach, tak to by som bola asi nešťastná. Začala som si písať aj denník,nech môžem sledovať zmeny, snáď bude čo zapisovat..

ebi777777777

od zaciatku hned 40mg, chcela so vyssiu davku, ale povedal dr. ze radsej nie;) ze cim vyssia davka, tym su vedlajsie ucinky "vacsie", ty kolko beries?

ebi77777777

ahoj;) , ja tiez som mala tie lieky par dni na policke:) kym som sa odhodlala... ja sa mam celkom ok, uz som v takej faze, ze sa mi to prestalo konecne zhorsovat, zlepsuje sa to, ale pomaly, snazim sa byt trpezliva, hoci je to tazke:)

Katka.11

Ahoj :-):-)..zatiaľ veľmi dobre,ale po 4 dňoch to ani nemôže byť inak..začínam mať suchsie pery,ale zatiaľ to zvládam s obyčajným labellom..inak žiadne zmeny, veľmi krátka doba je to,uvidim ako to pôjde..pár dni som mala tie lieky doma odložené a rozmýšľala som,či ísť do toho, fakt som sa bála. Ale nakoniec som sa rozhodla, nič iné mi nepomohlo nikdy..Ty ako?

Katka.11

Ahoj :-) mala som zacat dnes,ale radsej to odlozim. Bola som u zubára a mám v sebe momentálne dosť liekov proti bolesti, tak to nechcem zas preháňať. Takže zajtra,pozajtra,uvidim. A budem brať 40 hneď od začiatku,čo je aj celkom dosť :-)

ebi7777777

prvý týždeň, keď som začala brať roa., tak sa mi najprv začervenala tvár, vyzeralo to divne a pleť bola taká citlivá, ale po čase sa to normalizovalo, ale to píšu aj v letáčiku, ;)

kedy začínaš brať, koľko mg budeš brať?

ebi7777777

tak, ak máš suchšiu pleť, tak radšej niečo na hydratáciu, lebo zrejme sa ti bude veľmi sušiť pleť počas užívania roa. A možno budeš potrebovať aj niečo mastnejšie, ak sa ti bude veľmi šúpať.

Katka.11

Takže je pravda, že pena viac vysusuje? To ja naozaj nepotrebujem a keďže mi ju Roacc.este viac vysusi, tak asi sa vrátim k tej micelarnej,vlastne bola dobrá,asi nebudem radšej vymýšľať,ked mi vyhovovala. Len ten krem neviem,či mám dať z rady Sebium, je tam jeden, ktorý sa odporúča práve pri dermatologickej liečbe. Alebo mám ísť do rady Hydrabio. Naozaj neviem..