Roaccutane - Aknenormin - Curacné - liečba akné

Cenza

To uz snad ani nie je mozne toto. Na internete citam kopu prispevok , ze kolko ludi to ma do roka naspat ale vela ludi okolo mna to bralo asi zo 6 poznam a nikto nic pohoda aj po vyše 2 rokoch :-/ Nejde mi to do hlavy , ze sa mi to vracia po 2 tyzdnoch :-( Sebavedomie zas niekde tam ....

ebi77

kktna je vtedy, ak nevyberieš dostatočnú kumulatívnu dávku, vtedy sa ti to vráti
je potrebné vybrať 150-200mg na 1kg svojej váhy

pochybujem, že za 6 mesiacov si ju vybral, musel by si mať extra vysokú dennú dávku

sdsdfsfdfdgf

Poviem vám jednu vec cele curacne a roacutane..je kokotina bral som to 6 mesiacov a po roku vám to ešte učinkuje krvi...potom sa vám to vráti

Cenza

Aknenormin , 30 mg na 60 kg to je trochu málo nemyslíte ? Mala by som to brat do konca roka, v decembri posledné balenie. V septembri sa pokúsim prehovoriť ju na 40mg/ deň lebo toto čo mám je hrozne málo aj na tie moje fľaky a boľačky pod kožou. Končím 4 mesiac. Podľa výpočtu váha / dávka by som to mala brať 10 - 12 mesiacov . Stále to nieje uspokojivé ani po 4 mesiaci :-/

ebi77

ahojte :)
píšem pre tých, ktorí tiež trpia škaredým akné a ktorým tieto informácie môžno budú užitočné....

hlásim sa po náročných 8mich mesiacoch,,som práve ukončila liečbu roaccutanom,,, som úplne bez akné :)

v skratke priebeh liečby môžem zhrnúť takto: prvé 4 mesiace sa mi akné zhoršovalo, zhoršilo sa mi to tak, že akné som mala 3krát škaredšie ako pred liečbou,, po štvrtom mesiaci nastal zlom, začalo sa to zlepšovať a už len zlepšovať :)

ešte taký detail: celých osem mesiacov som brala dennú dávku roaccutanu 40 mg,,,, na 50 kg mojej hmotnosti

ebi77

leji, men to tiež nezaberalo, treba vyčkať, ja som teraz začala 5ty mesiac a tiež to nie je ok, ale už sú nejaké zmeny ku lepšiemu, trpezlivosť!!