Roaccutane - Aknenormin - Curacné - liečba akné

miriam123

ja neviem, musi to byt strasne svinstvo, ak to moze tak strasne poskodit nenarodeny plod a sposobovat depresie. tiez som o tom uvazovala viackrat, ale vzdy, ked si o tom znova precitam, tak davam ruky prec. to uz potom radsej ta antikoncepcia, a to tiez nie je bohvieco.

vitavi

Triška, vrásky signalizujú stav tvojich vnútorných orgánov po zatlačení odpadu do vnútra tela pomocou chémie.
U niekoho sa starnutie orgánov prejaví až po čase, u teba to netrvalo dlho.

leeela

Ahojte, ja som brala Roaccutane mesiac kedže moja kožná lekárka mi ho predpisala s velkou tažkosťou, akne mám od 13 rokov/mam18/. Po asi dvoch mesiacoch nadhernej pleti sa mi akne opat vratilo neviem či to je tým že som pred mesiacom užila tabletku "po" alebo moja liečba bola priliš kratka, vie mi niekto poradit ?

Triška

Caute. Mne sa neskutocne akne vyhodilo po tom, co som vysadila antikoncepciu po 5-rocnom uzivani. Brala som len 10 mg, pretoze podla koznej som nemala tazke akne. Kedze som si povedala, ze v Anglicku sa mi malovat netreba a radsej si dam dokopy tvar, prvy mesiac som sa vobec nemalovala a uzivala len lieky. Najskor sa to zhorislo, a potom prislo neskutocne zlepsenie. Sice sa mi supal xsicht na zaciatku a vyzerala som ako keby som mala lepru, ale potom som mala krasne vlasy ako nikdy, huste nemastne, plet ako babika, par jaziev sa odluplo, cele to na mna posobilo ako botox, cize pevna plet hladka aj bez makeupu v pohode som sa aj opalovala. Ked som prisla po 4 mesiacoch na kontrolu,kozna povedala, ze mam to uzivat aspon 10 mesiacov, ked to ma na mna take pozitivne ucinky. Lenze ja som si to po pol roku vysadila, pretoze sa mi neskutocne vrasky urobili a to mam len 24. Neviem, ci je to tym, kazdopadne uvidim po dalsej kontrole. Zatial je jeden mesiac, co neuzivam, vlasy uz nemam take dzive, plet mam mdlu a celkovo moja tvar vyzera velmi nezdravo. Mate niekto podobnu skusenost s vraskami?

pia

mne praveze roacuttane krasne vycistil plet, po trapeniach a otransej pleti posiatej papulo pustulami som ju mala cistu ako babika. uzivala som to pol roka a som uz 3 roky po vysadeni a nemavam vacsie problemy

vitavi

Ak je tvojím cieľom uhnať si vážnu chorobu, pokračuj....
"Liek" ti zablokoval vylučovanie škodlivín cez kožu z tela, ktoré zostávajú v tvojom vnútri.

Veronika G

Ahojte beriem curacne od 19 oktobra..teda druhz mesiac..mam suche popraskane pery,vlasy si umyvam raz za tyzden..som strasne unavena ..ostala som na PN mam 25 rokov a akne mam od 13..mam dve deti liecbu vobec nezvladam..doma nevarim ..neupratujem..s detmi nevladzem..bolia ma svaly ,kosti,,schudla som 6 kil za dva mesiace..rozum mi vravi aby som skoncila no pohlad do zrkalda nie..vidim rozmazane ,ale ocna vravi vraj som ok a po liecbe by sa to malo upravit..uz som bola aj u gynekologa kedze ma vsetko svrbi a po pohlavnom styku pali..poradte mali stie niekto taketo priznaky??mam prestat ci vydrzat?dakujem

mery.102

Ahojte
Ja užívam CURACNE asi 2 mesiace a tiež sa mi to zhoršuje a zhoršuje doktor síce povedal že sa nemám zlaknuť toho ak sa to bude zhoršovať ale ja sa bojím že to nezaučinkuje ....prestali sa mi mastniť vlasy, mam suchu pleť, pery, a používam make-up ale mam taku tvar flakatu ked si ho dam a je to hrozne neviete poradiť niaky make-up ktorý mi tak lepšie zakrije , dakujem