Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

Iba Katka

Ja neviem, mňa jeden chalan priťahoval a poviem vám, bol fakt škaredy :D Ale bol ku mne milý, rozprával mi samé pekné veci, pomáhal pri práci...

Toska

Ja tvoje šance vidim tak,že ich maš keď si nebudeš hľadať princeznu ale sebe rovnu.To čo sa pači mne,nemusi sa pačiť tebe.Asi tak.....

Mel5

tak mas smolu, prepac za uprimnost, my zeny potrebujeme silnych, bohatych, a vzhladnych, zvysok je prirodzeny vyber,este raz, prepac. stazuj sa u boha..

jurr88

Celkom dobrý nadpis a zhrnem to

Podľa mňa na vzhľade záleží, kto tvrdí opak klame sám seba. Baby tvrdia,že si všímajú iné hodonoty? Aké? Ak sa niekto pozrie na pekneho človeka tak si baby može vyberať a ukaže prstom chcem ťa: prilepí sa nanho ako mucha na kvet. Ak ju omrzi nie je pre neho si najsť druhú babu.

Ci sa na mňa zosype kritika alebo nie zareagujem na otázku
A pytam sa, prestali by ste si s danym clovekom
pisat/komunikovat celkovo,
lebo by vas vystrasil s fotkou?

ano mne sa to stáva často ak niektorej pošlem foto tak komunikacia prestane. Či veríte tomu alebo nie je to pravda.

Veľa tu znelo vyžarovanie charizmy? U menej sympatického poviete fuj a je to vybavené len dotyčnému sa to nepovie priamo, ale po čase sa aj tak to všetko dozvie.

Kto je pekný, ten má aj charizmu aj vtip ani peniaze nemusí mať

jingles

to že tebe sa na sebe niečo nepaci neznamena že sa to nebude páciť nejakej babe :P a hej výzorom zaujmes na prvý pohlad ale ked chces normálne dievča tak to bude zaujímať aj to aký si takže aj vnútro by malo byt pekné :p a ked sa ti niečo nepaci na tom ako vyzeráš tak skús nejakú trebars iný účes oblečenie ;)možno sa potom budes na seba pozerať zase trošku inak :)

samanthas

Mňa priťahuje na mužoch charizma, to čo vyžarujú. Nečakám vzhľad kena, ani nejakého krásavca :). Pre mna sú takí muži ako magnet- charizma to prvé proste postrehnem. :)