Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

Mel5

praveze o takej, ktora v komunikacii sadne na 101% viem, lenze prave ona je ta, ktora tvrdi to co je nizsie popisane (ze zivotnost max 2 roky) a to mi ver, ze sa snazim mat sirsi obzor co sa tyka povzbudenia vztahu ako takeho (tj. kazdy den na nom pracovat, pre zabranenie stagnacie, vzdy vymyslat nieco nove a podobne, aj ked v kuchyni mas len asi 7zakladnych surovin, da sa z nich vykuzlit milion receptov, vzdy sa najde niekto, ze "zase maso?" - ale na vyber je len maso alebo zelenina, cize "zase maso?" efektivne zabije kucharovi cca 50% moznosti a to je znacne negativisticky pohlad na zivot), ako predpokladam ze moji rovesnici maju (resp. ked sa uz mam porovnat, co neznasam), kedze dokazem 99% veci odlozit a prisposobit sa aktualnym potrebam vztahu (alebo hocicomu co chcem, praci-skole-rodine, cas mam na rozdavanie)..
a britku/y nechcem, nepacia sa mi :P ja chcem pravu slovenku :P
a podvahu zas nemam, s BMI som presne v strede tych tabuliek..
ale musim uznat ze s par KG navyse by to bolo krajsie, ale mam geneticky hold smolu, ze si to musim viad odmakat ako ten co sa narodi eko endomorf..

Sejla

Mel ale prosím ťa keď si chudý choď do Anglicka, obleč si úzke gate, nauč sa hrať na gitare a rokenrolové dievky ťa aj zožerú:)
No a ten humor je napríklad niečo, na čom sa fakt dá zistiť či sa k sebe dvaja povahovo hodia, rovnaký humor, rovnaké hodnoty. Treba len nájsť takú, ktorej ten tvoj sadne:)

Mel5

Sejla, nj, mas velke stastie ..
niekto ho nema :(
vies co je haluz?
cely zivot sa snazim stavit na tom, com pises, resp skor na tom, aby bol klud pokoj atd.. ale ludom v mojom okoli vadi vsetko povrchnejsie (a prenasa sa to uz aj na mna), tj presne tie tehlicky na bruchu,pozeraju sa na mna ako na decko, lebo som "chudy" (pritom sa to vola somatotyp ektomorf, ale mozem im hovorit teoriu, nepochopia) a dal by som dole objednejsieho cloveka, keby chcem.. pribrat je velmi narocne, no nie nemozne, len casovo zdlhave..
a preto je v mojom poslednom prispevku to co je..
kzdy vnima vtip inak ale su zeny, ktore potrebuju vyslovene drzeho sexualneho maniaka a podobne aby sa vzrusili, cize chyba bude asi v nich a ne vo mne.. co uz.. dost smutne aj tak.. ale tak ked si niekto chce umyselne posrat zivot, tak preco nie, vsak ?
a podla mna to ze su chlapi v tom povrchnejsi je dalsia blbost (predsudok), sorry :) ale to asi tiez ako u koho.. praveze existuje taka odroda chlapov, co ked vidia nahodenu prostititku tak ich skor zamrazi, ako vzrusi, cize potrebuju doveru viac ako tvar babiky..

Sejla

Mel ako u koho, na dlhodobý vzťah by som radšej chcela niekoho, kto ma rozosmeje aj v ťažkých situáciách, než niekoho s tehličkami na bruchu. A sexuálna príťažlivosť závisí len z malého percenta na sumernosti tváre, hlavne u žien, chlapi su povrchnejší v tomto :)

Lulu2011

ja uz pomaly ani nepoznam zenu, ktora by nefajcila, vsetky moje kolegyne si idu nohy polamat cez prestavku za cigaretou

Lulu2011

six day - moze byt minule tu o tom bola debata, ze mozu byt posledne cisla podobne, jedna pani mala jedno cislo len ine, antik? :)

Sejla

Multilevel tak ten tvoj kamoš je fakt stratený prípad, ale tak lebo to ničím nekomenzuje. Ja som stretla mnoho ľudí, ktorí ma nezaujali krásou, ale trebárs talentom, vedomosťami, vtipom, dá sa zaujať aj keď je človek menej pekný a hlavne keď vieme že aj tá povrchná krása je diskutabilná, každému sa páči niečo iné.

Mel5

sixDay
muzi zoberu akukolvek zenu, pokial nie je extrem (napr vyslovene nadvaha z dovodu zleho jedalnicka a zanedbaneho zivota), fajcenie (to este horsie ako to prve) a zanedbana hygiena (v takej tej norme, nemyslim absenciu makeupu ako si mnoho zien mysli)..
zeny maju vzdy vyhodu, aj tie skaredsie.. co je seisticke vzhladom na to, ze chcete rovnopravnost..