Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

Delete

Každý jeden človek je zasiahnutý a má určité predsudky. Každý má nastavenú latku ohľadom krásy inak ale nikdy never tomu, že ak si škaredý tak si ťa všimne nejaká super kočka, ktorá má vysoké ego a obdiv. Je to naivita. Vždy som fandil krásnej duši a srdiečku ale v živote to takto nefunguje.

bruviak

Chces pocut realitu alebo bachorky?ak chces zaujat dievca ktore je pekne a fakt si to uvedomuje tak nemas sancu pokial si fakt taky seredny ako vravis ludia proste vzdy toho nakecaju o vnutornej krase a ze na vzhlade nezalezi ale ked pride na lamanie chleba tak je to o niecom inom chlap ktory je ako nejaky model moze byt aj chrapun a aj tak ma ovela vedsu sancu nez niekto kto je gantlemanale ma trebars v dvaciatke preriedene vlasy alebo nadvahu laska asi fakt neexistuje a skvor je to vsetko len o vzajomnej fyzickej atraktivite medzi dievcatom a chalanom.

lilll

Vôbec nemusíš byť škaredý - to môže byť len tvoj subjektívny pocit. Ale nezabudni,že ty sa vidíš inak a ostaní ťa vidia inak. Sám si písal, že za svoj výzor nikto nemôže,tak to aj tak ber. :) A naozaj si s tým nelám hlavu, že kto ako vyzerá a či si niekoho nájdeš - určite si nájdeš :) A poviem ti, že ženy sú skor stvorenia,pre ktoré je dôležitejšie ako veci znejú než ako vyzerajú - chalan, ktorý je gentleman,chapavy a citlivy sa nemusi bať, že by si musel vyberať z toho, čo mu ostane :)

PetoPeto

rozbieha sa zoznamka pre neatraktivnych - takze nezufaj, casom tu bude viac ludi.

Cim skor sa registruju ludia, tym lepsie, neskor to bude pre ostatnych spoplatnene.

-odkaz odstránený-

gamm

ale vsimol som si ze zas tu prisla na pretras aj stara znama tema ze ci chceme a hladime pri vybere aj na dusu. no zalezi co clovek ocakava od vztahu. som toho nazoru ze uz len z ciste logickeho praktickeho hladiska (tieto slova podtrhujem hlavne pre tych ludi ktori akoze neveria na lasku a su akoze strasne pragmaticki realisti) ak chcem dlhodoby vztah a nie nieco kratkodobe alebo ciste sexualne tak musim chciet cloveka ktory ma zaujme aj dusou. lebo peniaze ani pekne telo vztah neudrzia. aj to je cista realita, ziadna naivna romantika pre dievcatka. ved ak logicky ak chcem byt s niekym dlhodobo musime si rozumiet. lenze je lahsie tvrdit ze laska neexistuje alebo ze treba hladiet len na prachy ked nie som schopny vytvorit si s niekym normalny slusny vztah alebo ked sa bojim a som plny pesimizmu a vnutornej neistoty ze ;) potrebujem vyhovorku.
no podla mna treba este cosi navyse. nejde len o porozumenie a lasku. myslim si ze by si mali obaja byt vedomi toho a s tym vstupovat do vztahu ze vzajomny vztah je aj o vzajomnej pomoci a dusevnom obohacovani. tym posuvaju vztah na iny level a aj inak k nemu pristupuju. je to viac nez len "teraz sa lubime a uvidime kedy to vyprcha".

gamm

trosku starsia tema ale moj nazor je taky ze cvicenim vselico na vzhlade vykompenzujes. aj mnohe do tvare nie az take pekne baby to robia. tvar nemastna neslana a postava vypracovana. tak cvic.

ale je to aj o tom ako sa vnimas. je lahke uverit tomu ze si skaredy ak budes vsetko vnimat len cierne. mozno o teba nejaka javi zaujem a ty si to nespozoroval. mozno si to aj spozoroval ale cele si to zmietol s konstatovanim ze sa urcite myslis a ona urcite nema zaujem. poznam to podla seba. niekedy si myslim ze som odpad a potom o mna prejavi zaujem zena od ktorej by som to necakal a je z mojho pohladu dost pritazliva. a celkom mi obrati na ruby moju pesimisticku predstavu o sebe a musim prehodnocovat. inokedy si zase naopak myslim ze nie som az taka katastrofa a ze u nejakej dotycnej by som mozno mal aj sancu lebo podobnemu typu sa zvyknem pacit a ona nic, nejavi absolutne zaujem. a vcul buc mudry :)
proste podla mna je mozne statisticky cloveka niekam na nejakej stupnici atraktivity zaradit ale stale sa neda podla toho uplne riadit. zivot niekedy prekvapi.

jjjjjj

škaredý chalan a-šance u baby? jednoduchá odpoveď - ŽIADNA

Ženy na prvý pohlad zaujme vonkajšok ,a že musí vyžarovať charizmu nezmysel

caute

don nod

ak mas charizmu,zmysel pre humor a intelekt neni podstatna krasa :D zeny nanu nehladia alebo iba v malom percente...zbytocne sa trapis no ak nemas aj ostatne a si nedoverujes potom sancu ani mat nebudes ziadnu...

fero11111

ani necitam co tu kto pise nemas sancu strat sa a nepokusaj sa onic len sa strapnis ... hluposti a dristy otom ze na vzhlade nezalezi platia tak po menopauze u zien a ked nam to uz nestoji vtedy to je pravda ...