Luba Albertová

ZdenoNovak

Ešte som zabudol napisat že tie jej kvapky neboli vždy rovnaké v každej tej kure boli iné vždy mi to zarábali a ten recept vždy mal iné zloženie. Takže z toho usudzujem že ona nemá nejaký svoj vlastný recept na nejaké jej kvapky ale vždy to meni podľa toho ako sa tá liečba uberá každá kúra niečo iné. Tak by nemalo zmysel zistovat čo to obsahuje ked je to vždy celkom iné.Napríklad žena nemala nikdy nič také isté jak ja. Všetko zme mali uplne odlišné.

ZdenoNovak

marlenka to maš uplnú pravdu. Aj my zme zo ženou skonštatovali že tie jej kvapky su ovela učinnejšie než tie Joalis. Mali zme od nej aj čínske tablekty aj tie boli dobre. Ale najlešie boli tie jej kvapky. Ked som robil v UK tak som vždy od nej dostal recept a tam mi to bez problemov namiešali vždy som upozornil že musi byť dodržany presne recept a žiadne ine tam nechcem. Ale tam samozrejme dovažali všetko nie ako na Slovensku tu na každu blbost daju nejaku lacnu nahradu. A ani ti to neoznámia. Čo sa pamatam tak tam boli rozne bylinky niekedy aj 10 druhov také nejaké extrakty alebo ako sa to volá skrátka z tých bylín nejaké výcucky. Aj z nejakého korena. Už presne neviem.

marlenka88

Danka dakujem za info, len ma zaujimalo, ze ake biliny obsahuju tie preparaty /nepis to verejne/, tiez som kedysi sa liecila joalisom a mam pocit ze mi nezaberal, preto som nebola nadsena, ked som u pani Albertovej pred rokmi dostala joalis zasa, ale mam pocit, ze prave v kombinacii s tymito kvapkami zaberali joalisky, alebo mozno len tie kvapky samy o sebe...ktovie, ale nebolo na nich napisane zlozenie, len nazov Optimalis a Harmonia /ak sa nemylim/.

Bordeau

marlenka ja ked som sa u nej liečila sa mi raz rozbili tie bylinné kvapky v polovici užívania. Keďže nie som z Bratislavy tak som napísala pani Albertovej a poslala mi recept. Dala som si to urobiť v lekárni v BB. Asi po týždni sa mi zdalo že mi je z nich nejako zle tak idem do tej lekárne a hovorím lekárničke že predtým čo som mala kvapky nebolo mi z nich tak zle a že to mi robili v Bratislave. Tak ona zavolala dozadu kolegynu ktorá tie kvapky miešala a tá povedala, že nemali dve zložky z toho receptu a nahradili to niečím iným ale že to má taký istý účinok. Napísala som teda pani Albertovej a ona mi kázala prestať to užívať že do toho nemôže ísť nijaká iná náhrada. A poslala mi potom tie správne. A vraj oni tiež mali podobné skúsenosti v lekárňach v Bratislave a teraz to už dávajú zarábať len v jednej kde sa na to môžu spolahnúť. Ja som potom s tým receptom išla do inej lekárne v BB len pre informáciu či majú k tomu všetko a tam mi tiež povedali, že niektoré zložky čo sú v recepte oni nedovážajú. Ale že by mi to boli na rovinu povedali a neboli by to nahrádzali ničím iným. Takže kolko ludí tolko postupov.

TheLord

Danka netreba to brať tak tragicky. Ľudia ako dr. Albetová majú veľa neprajníkov hlavne z radov konkurencie. Dnes väčšinu ľudí motivujú peniaze a keď sa nájde biela vrana ktorá svoju prácu naozaj miluje a robí ju s plným nasadením, potom to kazí mnohým skóre. Ale správne píšeš, že každý musí oddychovať.Ja napr. dovolenkujem každého štvrť roka, inak by som nevstal. Únava je zabijak. Treba raz za čas dobiť baterky.

DanaHolikova

energy vidno že sa u nej neliečiš lebo by si nič také nemohla napísať. Po zlých skúsenostiach u predchádzajúcich liečitelov som natrafila na pani Albertovú a bola som milo prekvapená jej prístupom. Takú ochotu som vôbec nečakala vlastne som už bola rezignovaná len som chcela aby ma dal niekto konečne do poriadku. K nej som išla hlavne preto že je to odborníčka. A presvedčila som sa že nielen to, ale má aj naozaj snahu pomôcť a pacientovi sa maximálne venuje. Môžem sa na ňu obrátiť s každým problémom aj čo sa netýka liečby. To je naozaj obdivuhodné. Robí aj to čo by nemusela. A že majú dovolenku tak to si myslím že má každý právo si raz za rok niekam vyjsť a trocha si oddýchnuť. A na termín sa u nej čaká. Aj ja som čakala tri mesiace kým som ho dostala. Vedela som to dopredu tak som sa nerozčulovala. Dovolenky neboli, ale tá trpezlivosť sa mi vyplatila. Veď ona už je na dôchodku a robí len jeden či dva dni do týždňa. Ale aj za to pánboh zaplať. A aj za tú Ivetku, tá robí od rána do večera. Ja mám štyridsať ale toľko guráže by som nemala aby som bola na špagáte a často aj pre nevďačných ludí. No a čo sa týka liekov mne najviac pomáhajú jej kvapky ktoré mi zarábajú v lekárni. Tie od Joalis som brala na začiatku. Teraz už beriem len tie bylinné z lekárne. Cítim sa neporovnatelne lepšie ako ked som k nej prišla. Ale sú ludia ktorým sa nezavďačíš aj keby si sa rozkrájala na kúsky.

energy2

A co sa tyka tej dovolenky, jednej ci druhej pani, funguju na mailoch, tak nerozumiem, preco si nenastavia jednoduchu autoodpoved v maily, ze od/do sme na dovolenke. Takto je to tiez nefer voci aktualnym pacientom, ako aj tym, ktori pacientmi nie su, a pisu si o termin a nikto a nic im neodpoveda (.....) Aj tí, ktorí si potrebuju objednat lieky, a teda nepocitaju s mesacnym vypadkom - ze dovolenka, o ktorej nie su nijako informovaní. Ako potom dodrziavat liecbu? Moj nazor : divny pristup, a hlavne nefer.

energy2

Ide o detoxikaciu - hlavne o antiparazitnu a antimykoticku. Otvorte si hlavnu stranku joalis-u, a prve co tam na vas krici je detox. Ide sice o pomerne "drahsi" detox, ale urcite lespie ako pchat do seba antibiotika. Ide len o to (preco je teda aj ta liecba zdlhava), ze sa skusa, co vam zaberie..je to proste "tipovacka", lenze pekne draha

Perla44

Ani mne ATB nepomohli, po roku som to vzdala. Priprav sa na to že u Albertovej tá liečba tiež trvá dlho ale na rozdiel od ATB ťa z toho dostane a hlavne je to prírodné. Myslím že kontakt nájdeš ľahko stačí si dať do googlu jej meno.