Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

milli11

Nechcela by som chlapa, co by mi mohol byt otec, takze chcela by som maximalne 10 rokov starsieho. Ale chodila som s muzmi, co boli odo mna starsi 5-10 rokov.
Clovek si mysli, ze ked je muz o nieco starsi, uz bude mat rozum a bude sa spravat zodpovedne, nie ako vetroplach.

Dobre, realita je casto ina. :(

A mam opacnu otazku, preco dnesni mladi muzi, 20-28 chodia s asi 40-45 rocnymi rozvedenymi zenami? Aj s takymi, co im mozu byt matkami? Co chodia, oni ich pocuvaju na slovo a zenia sa s nimi.

arriva

Tak tipnem toho introverta, hoci na mňa ako introvert nepôsobís. Pôsobím tu ja ako introvert? Tu je to take iné, cez pismenka

arriva

No ja idem LEN po pekných očiach , oči sú zrkadlom duše. A po peknej postave, dobrom charaktere, správnom životnom štýle, primeranej inteligencii a sarmantnemu vystupovaniu :)) nenáročná však?

Magy

arriva - hadat mozes, samozrejme. v tom ti branit nemozem. ale ani pomahat a prezradzat, ci si uhadla, alebo nie... :DDD
beskyd - chlapcenskej??? ty asi zijes v poriadnom omyle, ja uz chlapec davno nie som. ak si precitas co som pisal nizsie, mozno ti to dojde, co vidia mlade baby na starsich muzoch. teda ak dokazes aj spravne chapat napisane.
btw, oci mam krasne modreee :))

beskyd

:D aha, tak uz chapem, zeny su s chlapmi kvoli peknym ociam:) dufam ze ked vytriezvies z tejto chlapcenskej naivity tak to nebude moc boliet kolego, ale v dobrom ti radim aby si sa na to pripravil

beskyd

:D aha, tak uz chapem, zeny su s chlapmi kvoli peknym ociam:) dufam ze ked vytriezvies z tejto chlapcenskej naivity tak to nebude moc boliet kolego, ale v dobrom ti radim aby si sa na to pripravil

arriva

Áno, pár ich takých je, a mas šťastie že si muž a môžeš si dovoliť mať mladú zenu. Môžem hádať, ktore?:)

Magy

ak mas dojem, ze mlade baby vidia na starych muzoch len prachy a zabezpecenie, je to obmedzeny nazor. a dost smutny.
a nespravny, to predovsetkym.