Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

arriva

Sejla, ja som takého mala. Ked som zarabala viac tak ziarlil, ked menej, tak machroval, že je živiteľ, aj ked akože v rovine srandy, ale myslel to tak. A najhoršie som sa cítila ked som bola na materskej, to som bola na neho ozaj odkázaná. Ešteže uz nie som a veru ani nikdy uz nechcem byť. Nikdy som nechcela chlapa čo si ma bude kupovať alebo živiť. Ja sa viem o seba postarať sama, a to isté pozadujem aj od partnera. On aj tak co zarobil tak zcasti preflakal, hoci zarobil viac. Ja som zarabala trochu menej ale aj oveľa menej minala.

beskyd

no hej, beda tym ktori uveria tomu ze zena kona podla toho co aj hovori:) jasne, robotnika so 400 evri mesacne a pride zabezpeceny chlapik s 2 500 +, riadnym autom, domom, prestizou a bezna zena ho odmietne lebo ona lubi svojho robotnika co byva na ubytovni alebo po zaplateni najmu alebo splatok hypoteky ma akurat na pivo a tresku z lidla:) ano, presne takto to funguje:)

Sejla

ja by som chcela takého, čo zarába približne rovnako, ako ja. Tam by potom nevznikali žiadne nedorozumenia, podozrenia, výčitky..ani jeden by nemal finančne moc navrch, poznám páry, u ktorých žena zarába podstatne menej ako jej muž. A oni to tým ženám dávajú z času na čas pocítiť ako - ja živím rodinu, ja tvrdo makám, aby ste si vymohli šunky válať, kúpil som ti to a tamto ... toto keby mi raz v živote zahlásil, tak by som ho kopla do zadku, že by poletel nadzvukovou rýchlosťou:)

milli11

Beskyd,

co pises o peniazoch a materialnom zabezpeceni. Ja by som bohaca nechcela, lebo okolo takych sa kruti plno inych zien. A kedze ma vela penazi, pravdepodobne aj travi vela casu v praci a uz by sa tolko nevenoval mne.

To uz radsej obycajneho robotnika, co vsak chce pracovat, ale nie povalaca, co nic nechce robit.

Magy

arriva - ab-so-lut-ne nenarocna, kdezeeeee :DDDDD
skoro jak ja. :)
beskyd - na to co si napisal reagovat nebudem. nema vyznam. az dospejes, pochopis. snad.

milli11

Moze byt, lebo matka mu zomrela, ked bol strasne mladucky. Clovek by ho aj lutoval. :(((

Asi fakt hladal matku, nie partnerku. A ziskal aj partakov na hranie, teda jej synov :DDD

Co sa tyka tych vztahov, ze starsi muzi.

Teraz je to uz lepsie, ale ked ma dievca 18, su jej chlapcenski rovesnici este dost poplaseni a vsetko beru na lahku vahu.

beskyd

magy, to je o to smutnejsie ze chlapec davno nie si ked nechapes zakladne principy zakladania vztahov medzi muzom a zenou a principy evolucie. peniaze, zabezpecenie a dobre geny su zaklad, ked mas kolo 40tky, bud si vyzity alfac na ktoreho sa este nejaka nalepi alebo mas toho vela zarobene. radsej si mal napisat ze mas 12 a bolo by pri tych tvojich nazoroch vsetko na poriadku:)