Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

Mimulus

Tak som asi gay a urobím možno najlepšie ak sa stanem farárom :D Tak toto ma naozaj pobavilo. Nechcel som Ťa nijako uraziť ale veľmi ma mrzí, že to ,,vo všeobecnosti to tak je,, sa stáva skutočnosťou napriek tomu, že to nie je až taká pravda.

škoricová

Tak isto ako ty hádžeš všetky ženské do jedného vreca, potom sa nečuduj, že aj ženy mužov.
Môj priateľ nie je ani zadaný, ani rozvedený, ani nemá bohvieaké zázemie. Tým pádom nie som žena?
...myslím si to o mladých mužoch, lebo vo všeobecnosti to tak je. Aspoň ja nepoznám chlapca do 30 rokov, čo by sa správal normálne. A ak sa aj správal trošku rozumne, tak vysvitlo, že je to gay, alebo ide za farára.
Česť výnimkám, tým pádom aj Tebe, ak ňou si.

milli11

U tych 20 rocnych. Este vtedy je ten chlapc celkom normalny, len ked je sam s dievcatom. Ked je vsak v partii svojich kamosov rovesnikov, to sa uz fakt spravaju ako pojasene deti.

Mimulus

škoricová tak mi skús odpovedať na moju otázku? Možno budeš mať tie isté argumenty ale ako si majú ,,mladí,, ľudia potom vybudovať vzťah??? Všetky ženské berú len zadaných, rozvedených alebo ľudí, ktorý majú nejaké zázemie. Nikdy som nefajčil a pijem len príležitostne, nikdy som nepotreboval hrať sa n frajera atď... prečo nás tam všetkých hádžete?!

Mimulus

Prečo don riti si tu každá myslí, že všetci mladí muži sú vulgárne hovädá. Teraz som sa nasral ale názor je názor tak Vás nechám!