Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

niina

Miulincha..A uz ich mame aj za sebou:-)..Odpisujem az teraz, lebo cez sviatky som sem vobec nestihala prist..Tak mi napis, co si vsetko podostavala od Jeziska a ako si prezila tieto krasne vianocne sviatky?:-)

miulincha

-nina to som rada, že sem kvôli mne chodíš, vážim si to:-):-)..a samozrejme, už mám tiež pokúpené darčeky aj keď ešte začiatkom tohto týždňa som zháňala ale už našťastie mám a aj pobalené:-):-)..už len dopiecť posledné zákusky, navariť a vianoce sa môžu začať:-)

darkina

SIMIKEE: Páči sa mi tvoj prístup! Je na tebe vidno, že fakt ťa už nebavia tie choroby:-( Prajem ti, aby ti tabletky mumijo čo najrýchlejšie zabrali a aby si už nebývala tak často chorá!! Veľa zdravia!!

niina

Miulincha..Vsimas, zatial to dodrzujem aj ked som si myslela, ze uz tento tyzden sa sem ani nedostanem:-/:-/..Vsetci sa zblaznili tymi Vianocami!:-(:-(..Mam pokupene, vzdy dopredu kupujem aby som sa na poslednu chvilu nemusela tlacit v obchodoch..Ty uz mas tiez?

SIMIKEE

DARKINA TO MAS PRAVDU. AJ KED JA BY SOM AJ VIAC INVESTOVALA ZA TABLETKY KLUDNE, KEBY SOM VEDELA, ZE MI POMOZU. LEBO UZ MA FAKT NEBAVI,ZE SOM STALE CHORA A STALE MI NIECO JE:-(( OZIK A ABY SOM NEZABUDLA, UZ SOM SI ICH AJ OBJEDNALA:-))

darkina

SIMIKEE: To som rada, že potom si ich už našla. Áno, oni sú stále také lacné. Preto som si ich aj ja kúpila. Keby boli drahé, tak sa na ne pravdepodobne kašlem ale týchto pár € si môžem dovoliť za ne dať.

SIMIKEE

DARKINA KED SOM TAM UZ HODILA AJ NAZOV FIRMY, TAK MI ICH VYHLADALO. OSTALA SOM MILO PREKVAPENA, KED SOM SI VSIMLA, ZE SU TAKE LACNE. ONI SU STALE TAKE LACNE?

niina

Miulincha..Tak si teda budeme stale pisat, aby si nezabudla:-D:-D..ja si na to cas tiez najdem, aby som sem aspon raz do tyzdna prisla kuknut..super teda, nech mu len vyhovuju..:-)