Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

darkina

SIMIKEE: Och sorry, to ma nenapadlo ti napísať. Ale máš pravdu, že ich je viacej. Užívam tie od firmy Evalar. Keď tam toto napíšeš, tak ti vyhodí tie, ktoré mám na mysli. Pridávam ti aj fotku obalu, aby si vedela aké máš hľadať.

SIMIKEE

DARKINA TO CO JE ZA TABLETKY? KTO ICH VYRABA? LEBO KED SOM SI TO ZADALA DO GOOGLU TAK MI VYHODILO VIACERE PRODUKTY S TYMTO NAZVOM A NEVIEM KTORE PRESNE MAS NA MYSLI A UZIVAS TY,HM?

miulincha

-nina chodím sem stále a keď si tu budeme písať, tak nezabudnem:-)..no zatiaľ ti môžem napísať, že len dobré veci môj drahý na tie tabletky hovorí..snáď to tak aj zostane;-)..to je najdôležitejšie, aby si ty s ním bola šťastná a spokojná!

darkina

SIMIKEE: Teraz momentálne užívam výživové tabletky mumijo, predtým som užívala iné, no všimla som si, že toto je teraz nejaká novinka tak samozrejme som to musela vyskúšať:-) Všetky novinky musím mať:-D:-D To sa čudujem, lebo čerstvý vzduch dosť pomáha na imunitu. No skús si tiež ešte niečo nasadiť a uvidíš, či sa ti potom nepolepší

SIMIKEE

DARKINA A AKE VYZIVOVE TABLETKY UZIVAS? JA SA AJ DOST POHYBUJEM PO CERSTVOM VZDUCHU A AJ TAK SOM DOST CASTO CHORA A MAM ZDRAVOTNE PROBLEMY:-(:-(

niina

Miulincha.. Budem rada ak nezabudnes ;-):-)..ved jasne, kazdy sme nejaky..je super, ze mas dobreho chlapa..ja nastastie tiez a som s nim stastna:-);-)

miulincha

-nina to mi bolo jasné, že nejaký čas to treba užívať až potom sa začnú odzrkadľovať účinky..ak nezabudnem, tak sa ozvem:-)..alebo sa mi pripomeň:-)..on je super aj keď má svoje muchy ale to máme každý..nemôžem sa sťažovať;-):-)

darkina

GIMA: Veľa pohybu na čerstvo vzduchu je veľmi dobré, to praktizujem aj ja;-) No napriek tomu, užívam aj výživové tablety:-) A táto kombinácia je dôkazom toho, že som už rok nebola chorá:-)

niina

Miulincha.. Dobre si spravila:-)..zz po nejakych dvoch tyzdnov vacsinou prichadzaju nejake vysledky tak musite este pockat..potom ak nezabudnes, tak sa ozvi..som zvedava:-D:-D..ked pises, ze si zasluzi tak je asi dobry priatel a to je dobre;-)..