Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

niina

Lajtos...Budem cakat na tvoju spravu:-)...Cena sa pohybuje rozne...Podla toho, kde ich kupujes...Ja si ich objednavam z e-lekarne pilulka a tam stoji jedno balenie 4,31€...

Lajtos

niina..okey, dakujem za informacie..vyskusam ich a potom ti napisem spatnu vazbu ako sa citim a ako mi chutia..ozaj, este by si mi mohla napisat, za kolko si si ich kupovala?

niina

Lajtos...Ja som to tak prirovnala...Mozno tebe budu chutit uplne inak...Ved uvidis, ked ich zacnes uzivat...Potom mi povies, aku chut tebe pripominaju:-)..Mozu sa aj dlhsie obdobie brat..Nie je to nejako zakazane, teda aspon nebolo tam nic take napisane...
Miulincha...No su veru...Ja som hned viacej balikov kupila lebo som vedela, ze ich aj moj drahy zacne uzivat ked zbada, ze nieco take uzivam aj ja...On ma tiez neustale problemy s niecim...Vzdy rano na ranajky si spolu dame jednu tabletku:-D:-D

miulincha

-nina ako čítam, tak na mnoho iných chorôb sú dobré tabletky mumijo, nie len na posilnenie imunitného systému..asi ich na mikuláša kúpim drahému, ten má neustále niečo natiahnuté z futbalu:-D:-)..stále sa na nejaké bolesti vyhovára..

Lajtos

niina..coze??..tabletka chuti ako asfalt??..no snad s tym problem nebudem mat.. za skusenie to ale stoji!..snad mi aj pomozu na moje zranenie..oni sa mozu aj dlhodobo uzivat?
rob..na zranenie mi asi tazko pomoze zazvorovy caj..ten je tak dobry, ked je clovek prechladnuty..

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

Rob

Mozes skusit zazvorovy caj, ten podporuje imunitu- je to fakt dost silne. Ale moze prehrievat organizmus takze si treba dat pozor.

niina

Lajtos..Bolo by fajn ked mas taketo zranenie aby si zacal napriklad to mumijo uzivat...Ako rychlo zacne ucinkovat ti neviem povedat, kedze to je u kazdeho individualne...A chut nie je najlepsia ale da sa prezit...Ta tabletka je taka cierna a podoba sa konzistenciou na asfalt a chut je horka...No si chlap a zjes hadam vsetko;-)

ja juraj

Pre mna su na imunitu dobre dve veci. Omega 3 mastne kyseliny. V tabletkach lahko zohnatelne, lebo jeme malo orechov a podobnych veci, ktore ich obsahuju. A druhou je sauna. Pre mna najlepsie infra, pretoze ide do hlbky a vyhreje viac ako finska. A sauna aspon raz tyzdenne. Drzim palce)

Lajtos

niina..takze ked mam teraz uraz, ktory sa mi stal na futbale a je to prave natiahnuty vaz mal by som zacat uzivat tieto tabletky?..ako rychlo zacnu ucinkovat a ako chutia?..