Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

Gima

Jedavam kiwi, banan s jablkom, pijem čaj alebo kavu s medom. Veľa pohybu na čerstvom vzduchu a plávanie prípadne sauna.

miulincha

-nina aj som tak spravila.. bolo mi ho ľúto keď som videla, aký je ubolený...už mumijo tabletky užíva štyri dni.. zatiaľ nepociťuje nič ale to je samozrejme, ešte to je krátka doba.. a veru na mikuláša dostane sladkosti, lebo on si to zaslúži ;-)

niina

Miulincha..Tak mu ich daj skor, za ten mesiac uz moze pocitovat ulavu a bude sa citit aspon lepsie..Na mikulasa mu mozes dat aj nieco ine, napriklad sladkosti alebo uhlie :-D:-D
Lajtos..Odporucaju sa 2 tabletky denne..Zda sa mi, ze si sa ma to nepytal. Jedno to balenie mas teda na 10 dni..

zimba

@placeToPlace - Neviem, o akom drahom mumiu tu ty píšeš, keďže už zo 3 mesiace si kupujem tabletky MUMIJO od firmy Evalar a jedno balenie stojí 4,31€. Čo podľa môjho názoru vôbec drahé nie je. Druhú vec, ktorú som chcela napísať je, že dosť záleží od toho, ako je to mumio spracované. Od tejto firmy som si to zisťovala a oni majú aj patent na výrobu tabliet z mumija. Vyrába sa vo farmaceutickej výrobe s patentovanou technológiou, ktorá umožňuje nielen čistotu výrobku, ale aj zachovanie maximálneho obsahu biologicky aktívnych látok. Verím, že tieto tabletky pomáhajú a nie je to len žiadny placebo efekt ako si to ty napísal.

placeToPlace

mumio=veľmi drahé placebo
Původ mumia není zcela jasný, ale podle dnešního názoru to jsou organické pozůstatky fauny a flóry, které se vzájemně v průběhu tisíciletého přirozeného procesu promísily a spojily s anorganickými skalními minerály. Podle jiných autorů jde o mineralizované exkrementy horských hlodavců. Mumio obsahuje bohatou směs nejrůznějších organických a anorganických látek, ovšem ve velice variabilním složení. Extrakt z mumia má pozitivně ovlivňovat metabolické procesy a má mít protizánětlivé, baktericidní i analgetické účinky. Podle firemní reklamy urychluje regeneraci všech tkání, zkracuje dobu hojení kostí 2-2,5x, je lékem chorob cév a srdce, chorob krvetvorby, likviduje otravy a léčbu tuberkulózy zkracuje třikrát.

Hodnocení: Jako většina podobných „přírodních“ preparátů, které jsou dnes dováženy do ČR s bombastickou reklamou, nejsou preparáty z mumia považovány za lék, ale za potravinový doplněk. Údaje o jejich léčivých vlastnostech jsou nevěrohodné, protože neexistují klinické studie, které by takové účinky prokazovaly, nehledě k tomu, že složení mumia není standardní a že extrakt z něho je vzhledem k vzácnosti mumia vysoce ředěný.

Lajtos

nina..to mas pravdu, pre mna je idealne toto male balenie aj tak sa uziva iba jedna tabletka denne, nie?...ci dve?..som uz aj zabudol:-/..pytal som sa ta to uz?

miulincha

-nina dobre si spravila, už ich mám aj ja pre neho kúpene...no neviem, či vydržím až do mikuláša..v nedeľu znovu prišiel s natiahnutým svalom či väzom, čí čím:-/..otras:-/..pevne verím, že takáto podporu mu aspoň na tieto problémy pomôže..

niina

Lajtos..Zatial maju iba toto jedno balenie...mozno po case zacnu vyrabat vacsie balenie, no teraz iba toto...aj tak na skusku pre teba je idealne mensie balenie..

Lajtos

nina..aha, no diky...pozriem kde su najlacnejsie a z tade ich kupim..balenie je po 20tbl?...vacsie balenie nemaju?

zdravotnica

Napíšte mi na mail: zdravotnica.
Zaoberám sa vrodenou imunitou. Nemôžem písať a odpovedať ináč, nakoľko vo vašom prípade je potrebný individuálny prístup