Odchádza mi na rok..

Príspevok v téme: Odchádza mi na rok..
Hmkn1234

Ahojte,
priateľka mi odchádza na rok do ameriky a som z toho veľmi hotový :( už v utorok odchádza a ja neviem ako to prežijem :'( doteraz sme to brali tak, že veď ešte je času :'( ale už nieje .. zajtra budem u nej posledný krát a je to všetko také čudné :'( čo mám robiť? Ja viem, že je internet atď.. ale mne bude proste tak veľmi chýbať :( sme spolu skoro rok ale to čo ku nej cítim a čo ona ku mne to sa nedá opísať. Neviem čo týmto chcem dosiahnuť ale musím sa asi len vyrozprávať :'( .. strašne sa bojím, že ma prestane milovať alebo tak.. je mojím všetkým..

0vecka

no kedze typek neodpisuje preco vlastne odisla myslim si ze to bol jej napad a mozno mu aj chcela dat kopacky ale nevedela ako tak zdrhla...

milli11

A cas ide teraz velmi rychlo, vianoce boli nedavno, velka noc len prefrcala. Ci to len mne sa zda, ze cas ide nejako prirychlo???

milli11

Ja by som vydrzala aj viac ako rok: :) Vlastne som aj vydrzala viac, 3 roky, kym on behal po zahranici. A nakoniec si on nasiel milenku nie v zahranici, ale tu. :(((

Za dobrotu len na zobrotu. :(((

Takze da sa to zvladnut, ak to vska chcu obaja. Len nesmie ziadny z vas mat myslienky, "joj, potrebujem sex, joj, mal by som si uzivat, toto nezvladneme, ja to nevydrzim". Ved kolko ludi je dlhodobo single, hoci hladaju vztah. Tak preco by dotycna, zadana, si hned mala najst dalsi vztah, ked ho urcite hladat nebude? Myslite si, ze hned na letisku stretne L.A. hviezdu, do ktorej sa zalubi? Nemyslim.

optimistka

ak je to u oboch rovnake tak to si piste ,ze sa to da vydrzat rok :)nebudem sa tu rozpisovat ale v skratke ,ja som sa spoznala so svojim muzom v 15tke ,obaja sme mali tolko,teraz je to 22 rokov co sme spolu a nikdy sme sa navzajom nepodviedli a preckali sme aj jeho vojencinu aj odchod do zahranicia hoci nie nadlho , po 3mesiach som vycestovala za nim ,nie preto ze som sa bala co tam robi ale preto ze sme chceli byt spolu...a ak niekto napise ze ako viem ze ma nepodviedol tak odpoviem ,preto ze to viem :))a nechcem byt samoluba ale prilezitosti na neveru a chlapov som mohla mat habadej takze,, ide o to co clovek v zivote chce :)) ak je to naozaj obojstranne ako pise

Hmkn1234
ak je to tak, preco by im to nemohlo vydrzat?? ja som vecny optimista a stale pozeram na zivot z tej lepsej stranky takze ,hlavu hore Hmkn1234 da sa to zvladnut:))

Hmkn1234

O rok tu napíšem, že sme šťastne spolu! :) to si môžte písať ľudia.. to čo urobila, to čo mi povedala a to ako jej verím to už teraz nič nezmení.. kľudne si neverte. My máme svoj svet, našu lásku ktorú nič nezničí :) niekto ani len nesníva o našej láske.. taká úprimná.. našli sme sa :)

miso99

presne nela... teenegerka ide ani po rocnom vztahu ide na rok prec ...len tu chalanovi blaznite hlavu ...moderny zivot je taky ze 95 percent takychto vztahov nevydrzi ... tak mu nedavajte zbytocne nadeje ... je mlada potrebuje si uzit urcite si tam s niekym zacne a nebude rok bez sexu ...

Nela41

Píšu ti tu ľudia pekné veci, ale ja si aj tak myslím, že to nemá budúcnosť. Ako to tu bolo písané ovečkou, stále si nepovedal prečo vlastne ide. Okrem toho píšeš, že spolu nie ste ani rok a chcete bez seba rok vydržať, to mi príde na tú dobu ako ste spolu veľa, proste ste vo vzťahu ešte mladí.. Prvé týždne, možno mesiac dva sa ti to bude zdať asi hrozné, ale celý rok nebudeš pripútaný k počítaču, budeš žiť vlastný život a myslím, že sa odcudzíte a po čase zistíš, že dokážeš žiť aj bez nej. Okrem toho za rok sa menia mnohé postoje a názory a môže sa stať, žee si potom ani nebudete rozumieť. Nie je to nemožné, ale málo pravdepodobné, že spolu ostanete a nechcem byť zlá, ale slová ako hlavu hore sú dosť naivné.