Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

ahojte,
palinna:mail dosiel,diky.
vela rozyslam o tom,co ste mi tu pisali..asi naozaj musim nejako zacat,co ak zase odpadnem niekde,a..
rozmyslam,ze predsa len pojdem aj 2krat ku psychologicke.chcem sa cítiť lepšie,ale ja neviem tomu životu nejako prísť na chuť!

romana

dobré ráno.
Evi, mne býva hrozne zle po tých AD. Ale len niekedy. Také chvenie žalúdkom, doslova závrate, akoby na odpadnutie...
Ale nie vždy. Nevieš čím to bude? Myslela som, že postupne to vymyzne, ale beriem ich už mesiac a nič. Zvláštne, žo to nie je každý deň. Skúsim, si to dávať s jedlom a asi skôr na obed ako ráno. Ja som si to dávala po raňajkách, asi tak o hodinu, dve..

zuzicka1989

palinnna,
mail som poslala dufam,ze ti to doslo..ako s ucenim?mne to dnes vobec neslo,..mam take nervy z toho!!!

zuzicka1989

palinna,
nie necitala..a kde ho najdem?dobre potom vecer o tom popiseme,oki,ak budes mat cas..lebo teraz uz naozaj sa musim odtrhnut od pocitaca a ist ku kniham..ale nechce sa mi,lebo mi je tu s vami fajne!!!

zuzicka1989

aj mna palinna skola vola..ale tak sa mi nechce..no co uz sa musim pustit do toho ucenia!!a dakujem vam!!
nie nahodou tie papieriky su dobry napad,vazne!!pekny den vam prajem,vecer poslem ten mail s pribeom.zatim papa

Palinnna

este mi napadlo, Zuzi, citala si blog Gabiny Weissovej?...stoji za to...aj ona ma inspirovala...papa, Romanka, Zuzicka, Evi + dalsie bojovnicky!!!