Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

prilis vela jem, teraz mamza sebou mandarinku, hrst piskot, tri macane piskoty v cokolade a francuzske zemiaky a neviem prestat nejest dalej

zuju

v prvom rade neviem presta nejest, jem kazdu hodinu dve ale tri jedla naraz, v druhom rade musim setrit, hlavne napotravinach a mobile, v tretom rade dat do kopy pracovne a skolske povinnosti a viac relaxovat, viem co mamlen to neviem urobit

evcca

ked mas pocit,ze potrebujes liecenie, tak nevahaj. vyhnes sa tak tym spominanej base. vzdy je lepsie, ked ides na liecenie dobrovolne, ako ked uz ist musis ist, ci uz formalne dobrovolne alebo formalne nedobrovolne.
co zvazujes?

zuju

mna drzi asi to Evi, ze som zazila dva tyzdne v Presove na psychiatrii, a to nie je liecebna ale basa, tam uz sa echcem dostat

evcca

zuju, viem, ze sa deje kopu veci, ale davam si dva a dva do kopy, preto som sa hned opytala. len som chcela vediet, ci si ok?

evcca

gabina ma pravdu. vies, ja som sa zmien strasne bala, mala som obrovsku nocnu moru, ze nieco nezvladnem a spadnem opat do ppp. ale nejde o to, nove veci ta oslobodia a dodaju ti sily, aj ked mozno vsetko nevyjde tak ako si vzdy budes predstavovat. len sa nevzdavaj,lebo sny su na to, aby sa plnili a obcas nas osud k cielu viede dost klukatou cestickou, len vytrvaj.
viem, ze to dokazes, pretoze o tom uvazujes.