Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

uz mam v sebe styri konske davky venoferu- zelezovy pripravok do zily a nic, unava a spavost pokracuju, dnes v noci som spala vyse desat hodin a mala som problem vstat a vobec hybat sa v robote. este mam jednu davku a potom idem na kontrolu.

romana

evcca
Aký máš ten krvný obraz? Už je to lepšie. Ja som bola v pondelok na odber a hodnota hemog. 107, tiež sa mi to vôbec nezvýšilo ani po tbl. Ale aspoň netrpím takou únavou, len trochu. A ty ako? S tou únavou? Už lepšie?

zuju

roska- pises ze mas strach, tzn chces s tym nieco robit- dobrykamarat, spoluziak, ja neviem... rodicia su sice nablizko ale pre nas pppckyrky citovo dost daleko, a pomoc treba vyhladat ak sa to opakuje, lebo raz moze byt neskoro

zuju

zuzicka- nic si nehovor konaj, proste jednoducho vstanem a nerozmyslam co bude ale robim, cim viac si slubujeme tym je to horsie, ja som si uz davno prestala hovorit, budem jest zdravo,... niekedy to vyjde inokedy nie- dnes som bola zasa v sladkom po troch jedlach zo siedmich sladke, a vlastne vanilkova lupacka je strvta, ale tesim sa ze vcera som mala napr. zdravy obes- lososa a tak.

roskaa

odbornu pomoc,,a to aku?mozno to zvladnem sama,aj ked mam cely den krce a nechut do jedla,ale krce travenia mozno s tym nesuvisia,aku bolest brucha mate na mysli???

romana

Ahojte!!
Neuveriteľné, ale mne je fajn. Žiadne, ale žiadne nutkanie sa prejesť. AD asi konečne sadlo. No trápi ma, že nemám ani chuť do jedla. Ale nepodceňujem to, snažím sa pravidelne a zdravo stravovať. Cítim neuveriteľný pokoj. Dúfam, že to neprejde.

zuzicka1989

roska,
myslim ze by si cim skor mala vyhladat pomoc..ja som si kvoli ppp dosrala fajne zivot..a viem co je to bolest zaludka kedze ma casto boli aj z nejedenia aj z vracania!tiez casto som ,teda priznam sa este aj vraciam..
tak viem o com hovorim!sama s tym nedokazes prestat ,skus vyhladat odbornu pomoc.

zuzicka1989

zuju
ahoj,viem mas pravdu,ale ja sa uz neviem tesit z nicoho..som divna viem..sama neviem preco to tak je..vies niekedy si poviem dost..stacilo..idem bojovat,ale su to len slova,lebo asi sa nikdy neodhodlam,som totalna krava!!!