Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

Evi aj ja by som brala pat dni vikendu a dva dni prace- hihihi
Zuzi, bojuj, viem ze je to lahko vyslovitelne slovo ale tes sa z kazdeho maleho uspechu, a "dlabaj" na pady, mysliet len na pady sa neda.

zuzicka1989

to uz tu vazne nikto nechodi?nikto uz nebojuje?!
na mna to zase ide..nemozem sa naucit som nervozna zo vsetkeho...takco ma moze jedine napadnut?no zase to sproste jedlo!!!

roskaa

ahojte...potrebujem radu mozno aj pomoc, asi mam bulimiu vzdy ked som prisla zo skoly domov najedla som sa a isla to vyvratit..táto noc bola pre mna najhorsia prvy krat sa mi stalo ze som samovolne zvracala asi 6 krat, po hodine a tak,nedalo sa to zastavit,a v zaludku som uz nic nemala...som velmi oslabena a je mi velmi zle..nasim to nikdy nepoviem...co mi pomoze?co mam robit?mam strach

zuzicka1989

romanka,
v takom obdobi som aj ja..neviem ci je to tym pocasim ci cim..
asi vsetkym dokopy..aj mna sa pytala psych teraz ked osm bola pri nej 2krat ci nechcem ist k niekomu inemu...ja ze nie,lebo presne co ty si pisala,mne sa takisto nechce niekomu rozpravat dookola to iste..a zase niekomu zacat verit!!ona mi vyhovuje,ale mozno ma uz nechce liecit..ja neviem vazne..ale ja chcem k nej chodit..
to preco ti tak casto menia tie AD?nechapem..nie je ti potom z toho blbo?